Polacy pokonali Tunezję i wychodzą z grupy C

W kolejnym spotkaniu, w ramach mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, Polacy grali z Tunezją. Zakończyła się druga połowa spotkania. Po 60 minutach gry, końcowy rezultat meczu to 31:27 dla biało-czerwonych. Dzisiejszym zwycięstwem zawodnicy Bogdana Wenty zapewnili sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Mariusz Jurasik / Fot. PAP/EPAPierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 16:11.

W poniedziałek w spotkaniu z Macedonią Polacy niespodziewanie przegrali jednym punktem.

Jutro, o godzinie 17.30, polscy piłkarze ręczni zmierzą się z reprezentacją Niemiec.