Facebook Google+ Twitter

Polacy przejęli YouTube! Czy Internet znalazł się w polskich rękach?

Coraz częściej, pod najbardziej popularnymi teledyskami i filmikami w serwisie YouTube, można znaleźć komentarze Polaków. Nasi rodacy, informują w nich użytkowników z innych krajów, że Polska "przejęła" wideo. Czy Internet znalazł się w rękach Polaków?

 / Fot. YouTube"Do wszystkich z Polski: Międzynarodowym językiem jest angielski, jestem Tunezyjczykiem ale mówię po angielsku, szczególnie w komentarzach na YouTube! Nauczcie się angielskiego i zamknijcie się. Dzięki" - pisze po angielsku pod teledyskiem Kasabian "Days Are Forgotten", oburzony użytkownik LotfiFederer.

Polacy jednak nie przejmują się nawoływaniami przedstawicieli innych krajów, YouTube zaczynają traktować jak własne poletko. Przykładowo, pod wyświetlonym ponad 13 mln razy teledyskiem Wham! "Last Christmas", najlepszy komentarz brzmi następująco: "Kto polak kciuki w górę :P". Polskie komentarze znajdziemy nawet  / Fot. Kwejkpod... koreańskim utworem SHINee "Love like Oxygen"!

Czy "przejmowanie" przez Polaków filmików na YouTube to chwilowa moda, czy też zorganizowana akcja. Najprawdopodobniej, na pomysł ten wpadł użytkownik popularnego serwisu kwejk.pl. Czy Polacy mogą spodziewać się sankcji ze strony administratorów YouTube?



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

gf
  • gf
  • 06.04.2012 13:36

Trzeba przejąć to ma 75 mln wyświetleń :D
http://youtu.be/GI6CfKcMhjY

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
  • Polak
  • 04.04.2012 11:49

Po takim wpisie nikt nie powie , że jesteś normalny(Ann 27.01.2012 21:27 )
Jesteś (Ann 27.01.2012 21:27 ) debilem , ktory przynosi nam ujmę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ann
  • Ann
  • 27.01.2012 21:27

Debilizm polskich kretynów.
Dziwicie się potem, że nie wyrażają się pochlebnie o Polakach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zorientowany
  • zorientowany
  • 23.01.2012 09:03

Osobniku z rym NickiemPolskiPolakPL 18.01.2012 17:54 .
Małpoludzie (świński ryju),nie szanujesz bliźniego jak siebie samego!Pisz o swojej matce jak to ci w bulu (bólu) i nadzejii (nadziei) wydała na świat.Ty żresz a nie jesz obiat (obiad) jak ten nieudacznik a twój guru, nazwany Jarosław Kaczyński(Beniamin Kalkstein ), który wysłali swego brata i 95 osób z TU-154 M na śmierć.albo ten typAntoni Macierewicz(Izaak Singer)) , który rozwiązał WSI i ujawnił naszych współpracowników wśród ludności cywilnej.Przez te zdradzieckie czyny polscy żołnierze są wciągani w zasadzki w Afganistanie i giną!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
PolskiPolakPL
  • PolskiPolakPL
  • 18.01.2012 17:54

Do kolegi poniżej:

Gdybyś był trochę zorientowany w dzisiejszej polityce, to zapewne byś wiedział do czego (a ściślej do kogo) aluzją sa słowa "bul" oraz "nadzieji", ale widać że lepiej rzucać mięsem. Ignorancją sie popisałeś, ot co...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rodak
  • Rodak
  • 17.01.2012 10:48

Bydlaku ,PolskiPolakPL 15.01.2012 03:54 , zamknij parszywy świński ryj !
Piszesz przez tłumacza i nie znasz podstaw pisowni naszego polskiego języka .Wypierdalaj do swych sióstr i braci , którzy żyją w chlewie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
MiMIrosław Kalinowski Polak
  • MiMIrosław Kalinowski Polak
  • 17.01.2012 10:44

Faktycznie napisałem z błędem , gdyż od bardzo wielu lat jestem za granicą Polski ale Polskę mam w sercu!W tym roku powrócę do wolnej już Polski i tutaj doczekam swych ostatnich dni.Tak mi dopomóż Bóg.
Polak to brzmi dumnie.Każdy Polak pisze i mówi przede wszystkim w ojczystym języku , JĘZYKU POLSKIM .
My Polacy potrafimy pisać i mówić w innych językach ale nikt nas nie zmusi abyśmy wyrzekali się komunikowania się w mowie naszych przodków !W naszej historii były wynaradawiania nas, przez wrogów Polaków np.przez zaborców .
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY - to są nasze słowa w odpowiedzi dla tych co chcą nas zmusić do komunikowania się w innym języku!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
PolskiPolakPL
  • PolskiPolakPL
  • 15.01.2012 03:54

"(...) PUKI MY ŻYJEMY"

Widząc takich polaczków jak ty, pozostaje się pogrążyć w bulu i nadzieji

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirosław Kalinowski Polak
  • Mirosław Kalinowski Polak
  • 14.01.2012 15:46

Polak to brzmi dumnie.Każdy Polak pisze i mówi przede wszystkim w ojczystym języku , JĘZYKU POLSKIM .
My Polacy potrafimy pisać i mówić w innych językach ale nikt nas nie zmusi abyśmy wyrzekali się komunikowania się w mowie naszych przodków !W naszej historii były wynaradawiania nas, przez wrogów Polaków np.przez zaborców .
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PUKI MY ŻYJEMY - to są nasze słowa w odpowiedzi dla tych co chcą nas zmusić do komunikowania się w innym języku!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
A.
  • A.
  • 12.01.2012 17:41

https://www.facebook.com/#!/pages/Polacy-przejmuj%C4%85-internet/352469951431647