Facebook Google+ Twitter

Polacy to hitlerowcy i dziadek Tuska też. Koniec ciepłych uczuć Rosjan?

- Rosyjskim mediom wyraźnie znudziło się już tzw. "pojednanie" z Polską. "Niezawisimaja Gazieta" pisze, że dziadek Donalda Tuska na ochotnika wstąpił do Wehrmachtu. Neguje też odpowiedzialność NKWD za Katyń i twierdzi, iż do hitlerowskiej armii, w tym do SS, wstąpiło pół miliona Polaków - opisuje serwis Niezalezna.pl

http://niezalezna.pl/article/show/id/34424

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Pani Marto Amerykanie potrafią ciągle kręcić filmy o Alamo o swoich bohaterach narodowych a My cóż mamy Krzyżaków Hubala Kanał i kilka innych na tym koniec za to kręcimy ;;Komedie Romantyczne'' Stefan Batory Wielkim królem był ale cóż ? Nie Polak On ci! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe i pouczające. Proszę zwrócić uwagę - Rosjanie i Amerykanie umieją mówić z dumą o swoim kraju, o jego przeszłości, o swoich "wielkich". A u nas się nie kończy na odbrązowieniu, my musimy wepchnąć do rynsztoka... A potem każdy obcokrajowiec może powiedzieć: Cóż ta wasza Polska warta, sami ją macie za nic...

Komentarz został ukrytyrozwiń

P.Marto zmusza mnie Pani do szukania w mrokach Historii. Mieszko I. Władysław Warneńczyk nie do niego też były pretensje. Kopernik? poszukajmy wspólnie to b.ciekawe?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak mam uważam ,że p.Kurski nie wziął pod uwagę historii o czym tak niektórzy chcą zapomnieć nawet w komentarzach dzisiejszych. Wielu Polaków służyło w Wehrmachcie z poboru przymusowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, ale ma Pan odwagę przyznać, że to Kurski wypuścił dżina z butelki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

P.Jerzy czy Pan czytał ten artykuł czy nie ? Padają tam najpoważniejsze i najochydniejsze zarzuty pod Naszym adresem, a Pan wyjeżdża z Kurskim jak hunwejbin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu, czy zastanowił się Pan nad zamieszczeniem tego materiału. Mam poważne obawy, że nie. Po pierwsze, materiał nie jest autorstwa portalu niezależna.pl, i nosi tam tytuł „ROSYJSKA GAZETA ATAKUJE POLSKĘ I... TUSKA”, jest napisanym artykułem wg Kresy24.pl. Zresztą zamieszczono o tym informację. Dalej trop ginie, gdyż nie ma śladów istnienia takiego materiału. A nawet gdyby był, (pewnie nie potrafię go znaleźć) to jest Pan czwartą ręką, dokonującą adaptacji materiału źródłowego. To na tym polega dziennikarska rzetelność, zwłaszcza rzetelność DO. Przepraszam, to ja pomyliłem środowisko, w którym chciałbym funkcjonować. Mnie nie interesuje manipulacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od zawsze różne rzeczy wypisywano w gazetach, rodzimych i zagranicznych.
Np obóz w Auschwitz, "kartofle", "polish jokes", historia II wojny światowej...
Taki poziom prasy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, nie oczekujmy od postsowieckich mediów, że nie będą nas opluwać. Czemu miałyby się od tego powstrzymywać, skoro sami jesteśmy perfekcjonistami w obrzucaniu się błotem? Proszę mi wskazać choć jedną znaczącą postać polskiej historii i polityki, której RODACY prędzej czy później nie potraktowaliby w ten sposób... A to musi rzutować na naszą wiarygodność na arenie międzynarodowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas (w Polsce) gorsze rzeczy wypisuje sie o Rosji i niektorych tam rzadzacych. Rosja, jak dluga i szeroka, tak naszymi pokrzykiwaniami sie nie przejmuje. I pewnie slusznie. My tez sie nie przejmujmy i idzmy naprzod! Bo powracac caly czas do historii (mimo wszystko wspanialej i pieknej, choc smutnej) nie powinnismy. Niczego na tym nie zbudujemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.