Facebook Google+ Twitter

Polacy żegnają się z mistrzostwami świata w piłce nożnej plażowej

Na pożegnanie z mistrzostwami polska reprezentacja w piłce nożnej plażowej pokonała Japonię 8:5 - donosi oficjalny serwis FIFA. Niestety Polacy skończyli rywalizację na trzecim miejscu w grupie A i odpadli z turnieju.

Polacy zakończyli swój udział w tym turnieju pokonując na słynnej plaży Copacabana reprezentację Japonii 8:5. Mecz był bardzo zacięty. Polacy aby awansować musieli spełnić dwa warunki: wysoko pokonać Japonię i liczyc na zwycięstwo Brazylii z USA. Brazylia uporała się jednak z Amerykanami 10:6 i wszystko zależało od naszych reprezentantów.

Polacy od pierwszych minut wzieli się ostro do pracy. Świetny mecz rozgrywał Bogusław Saganowski - starszy brat Marka piłkarza Troyes. Strzelił on w tym meczu pięć goli, po jednym dołożyli jeszcze syn trenera Witold Ziober, Kamil Bartczak i Witold Polakowski. Przy stanie 8:4 Polacy byli bliscy ćwierćfinału, lecz po chwili Japończycy strzelili piątego gola i to oni cieszyli się z drugiego miejsca premiowanego awansemi. Polacy zajęli trzecie miejsce w grupie wyprzedzając tylko reprezentacjęc USA. Wcześniej nasi reprezentanci ulegli gospodarzom 9:2 oraz Amerykanom 2:4.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.