Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6287 miejsce

Połączenie Integrity Solutions Sp. z o.o. i eOpen Sp. z o.o

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-13 13:15

W styczniu br. Integrity Solutions Sp. z o.o. i eOpen Sp. z o.o. podpisały umowę o połączeniu

Połączenie odbyło się poprzez wymianę udziałów. Dotychczasowi właściciele eOpen stali się wspólnikami Integrity Solutions (łącznie objęli 18 proc. udziałów spółki, 82 proc. jest w rękach dotychczasowych udziałowców, w tym 51 proc. ma Altkom Akademia). Rozmowy o fuzji rozpoczęto w listopadzie ub.r., proces połączenia został sfinalizowany 21 stycznia br. W skład zarządu nowej spółki weszli: prezes Grzegorz Brol (dotychczasowy prezes Integrity Solutions) i wiceprezes Artur Kozłowski (dotąd prezes eOpen).
Nowa firma będzie działać pod marką Integrity Partners i będzie się koncentrować na trzech strategicznych filarach: chmura, bezpieczeństwo i infrastruktura IT. „Nazwa Integrity Partners dobrze oddaje charakter i filozofię firmy powstałej z połączenia dwóch partnerów, wyznających te same wartości: otwartości, szczerości i rzetelności. Reprezentuje też sposób w jaki firma będzie kształtować swoje relacje ze swoimi Klientami i Partnerami w przyszłości – mówi Grzegorz Brol.
Potencjał obu spółek plasuje nowy podmiot na pozycji lidera wśród firm wdrażających usługi cloud Microsoftu w Polsce, dzięki:
• wdrożeniu usługi Microsoft Office 365 dla największej liczby Klientów, łącznie dla około 200 tysięcy użytkowników,
• realizacji największych i najbardziej zaawansowanych wdrożeń Office365 dla uczelnim.in. Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Leona Koźmińskiego),instytucji publicznych ( m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki) oraz wielu przedsiębiorstw komercyjnych w kraju i na świecie,
• przyznanym nagrodom i wyróżnieniom – w tym tytuł Microsoft - Country Partner of The Year dla eOpen, dwukrotna nagroda Partner of The Year w kategorii Cloud Win eOpen, globalny finalista Microsoft Public Sector Education FY2013 w uznaniu wdrożenia Integrity Solutions w Akademii Leona Koźmińskiego .
Koncern z Redmond pozostanie strategicznym partnerem spółki także po fuzji. Integrity Partners będzie rozwijała współpracę także z innymi czołowymi producentami IT,m.in.: IBM, EMC, HP oraz liderami w swoich niszach, m.in. CyberArk, AirWatch, Algosec, Polycom, Jabra.
Klientami firmy będą jak dotychczas duże i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. Integrity Partners zamierza silnie rozwijać się na rynku MSP, dzięki synergii w ramach Grupy Altkom. „Działalność biznesowa będzie prowadzona w ramach jednej firmy pod marką Integrity Partners. Dotyczy to również współpracy z dotychczasowymi Klientami eOpen, za wyjątkiem umów długoterminowych, które będą zrealizowane do końca w ramach spółki eOpen - nadal istniejącej w tym celu w ramach grupy” – potwierdza Artur Kozłowski.
Kontakt dla mediów:
Daria Budzisz
Daria.Budzisz@integritysolutions.pl
kom. 664 002 830
(marta Kęska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.