Facebook Google+ Twitter

Polak patriota. Prawda czy mit?

Większość Polaków deklaruje, że jest katolikami. A jak to wygląda jeśli chodzi o patriotyzm? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TVFundacja "Projekt Łódź" zorganizowała z okazji Święta Niepodległości spotkanie młodych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej, pod hasłem "I Love Niepodległość".

Co czujemy śpiewając hymn państwowy? Polak patriota - prawda czy mit? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi?... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Sylwia Ługowska z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę. Nasz reporter pytał mieszkańców Łodzi o patriotyzm.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Marta Byczkowska.

Wczoraj Kuba mówił o tym, jak władze Wrocławia wypowiedziały walkę z psimi kupami na chodnikach. Poza tym zastanawiał się wraz z autorem Sewerynem Lipońskim czy od oglądania seksu w telewizji możemy zajść w ciąże...

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Powtórka programu od poniedziałku do piątku o 10.00 oraz o 23.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.