Facebook Google+ Twitter

Polak wygrywa turniej pokerowy w Pradze

9 grudnia zakończył się w Pradze turniej z serii World Poker Tour. Wygrał go Marcin Wydrowski! Polak za zajęcie pierwszego miejsca zgarnął dokładnie 423.957 dolarów.

Na starcie turnieju stanęło 570 graczy, którzy albo opłacili bezpośrednio wpisowe, albo dostali się do turnieju poprzez liczne kwalifikacje internetowe. Nasz champion nie był osamotniony w tak licznej stawce bo obok niego do turnieju przystąpiło wielu naszych rodaków, a wśród nich m.in. lider grupy "Afromental", Wojciech "Łozo" Łozowski. Walka w turnieju trwała, aż 6 dni!

W tym miejscu trzeba zastanowić się nad tym czy, aby na pewno poker w Polsce słusznie pojmowany jest jako hazard. W większości krajów europejskich jak choćby w Czechach, poker to gra umiejętności z czynnikiem losowym! Bo jak inaczej wytłumaczyć sukces Wydrowskiego? Dla graczy pokerowych nie jest to żadna nie znana postać, a świetny gracz, błyszczący bardzo często w różnego typu turniejach. Wielu fanów tej gry widzi w sukcesie Szymka, szansę na polepszenie sytuacji pokera w Polsce.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.