Facebook Google+ Twitter

Poland Contact Festival – Warsaw Flow już w lipcu!

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-01 13:03

W dniach 10-16 lipca w Warszawie, po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się międzynarodowy festiwal improwizacji kontaktowej Poland Contact Festival – Warsaw Flow.

Ta forma tańca cieszy się dużą popularnością w USA, Brazylii, Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, a także na Ukrainie. Pierwszy polski festiwal improwizacji kontaktowej dowodzi, że rozwija się ona także w Polsce.

Festiwal odbędzie się w Centralnym Basenie Artystycznym, który zostanie przystosowany do potrzeb tancerzy. Tutaj uczestnicy festiwalu będą mieszkać, integrować się i przede wszystkim tańczyć. Część warsztatów odbędzie się także w przestrzeni miejskiej. Zależy nam, aby jak najwięcej osób miało możliwość zapoznania się z techniką improwizacji kontaktowej, dlatego warsztaty będą odbywały się w różnych miejscach w Warszawie, a wieczorne sesje będą otwarte dla mieszkańców – wyjaśnia Anna Wyganowska, organizatorka festiwalu. Formuła festiwalu umożliwia uczestnictwo zarówno zaawansowanym tancerzom, jak i tym, którzy dotychczas nie mieli nic wspólnego z żadną formą tańca.


Czym jest improwizacja kontaktowa? Dowiesz się na naszemiasto

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.