Facebook Google+ Twitter

Poland Fashion Week & Fashionphilosophy już wkrótce w Łodzi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-07 14:21

W dniach 12-17 października Łódź po raz kolejny stanie się stolicą mody światowej. W tym czasie na wybiegach mieszczących się w kilku punktach miasta, m. in. w Białej Fabryce przy ulicy Piotrkowskiej, halach Bielnika i Elektrowni, należących do Opal Property Developments, w Teatrze Wielkim, a także w Manufakturze, swoje kolekcje zaprezentują znani projektanci z Polski i zagranicy.

Ubiegłoroczna edycja Poland Fashion Week / Fot. www.fashionweek.plPrezentacje kolekcji wiosna-lato 2011, promocja utalentowanych, rodzimych projektantów, twórcze, artystyczne i przede wszystkim biznesowe kontakty w dziedzinie mody a ponadto bogata propozycja towarzyszących wydarzeń kulturalnych oraz wieczornych imprez i afterparty w wielu punktach miasta, to główne zadania imprezy, która pozwala Łodzi odzyskiwać reputację stolicy mody.
Swoje prace zaprezentują: Agnieszka Maciejak, Łukasz Jemioł, Marcin Giebułtowski, PLICH, Langner, Natasha Pavluchenko, Agata Wojtkiewicz, Paprocki & Brzozowski, Nenukko, Andrzej Lisowski-Delikatessen, Michał Szulc, MMC Studio Design, Natalia Jaroszewska.

Tegoroczne wydarzenia podzielone zastały według konwencji:
-pokazy
mody najciekawszych w Polsce projektantów
-Aleja Projektantów
-wystawy fotografii
-Young Fashion
Photographers Now
-pokazy offowe
-OFF out of Schedule
-prezentacje I stoiska projektantów
-Showroom
-Gala Dyplomowa ASP oraz
szkolenia i seminaria
-Let Them Know, w tym światowej sławy seminaria francuskiej firmy Nelly Rodi.

Podczas Fashion Week będzie można zajrzeć do znajdujących się w Białej Fabryce Showroom’ów, w których autorskie kolekcje ubrań i akcesoriów będą ogólnie dostępne.

Misją Fashion Week jest podnoszenie kwalifikacji osób profesjonalnie związanych z tekstyliami, czemu będzie służył cykl prezentacji, warsztatów i paneli dyskusyjnych pod hasłem "Let them
know". W ramach panelu szkoleniowego w dniach 12-17 października planowane są prezentacje światowych biur badania trendów (Nelly Rodi) oraz specjalistów, trenerów i konsultantów związanych z branżą mody. Każdy dzień Fashion Week - zakończy się After Party w najmodniejszych łódzkich klubach.
Ubiegłoroczna edycja Poland Fashion Week / Fot. www.fashionweek.pl

Aktualne informacje na temat imprezy na http://www.fashionweek.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.