Facebook Google+ Twitter

Polecisz na wakacje i będzie padało, Lufthansa zwróci pieniądze

Lufthansa, największy niemiecki przewoźnik lotniczy, wprowadził "słoneczne ubezpieczenie" dla swoich pasażerów. Jeśli w jednym z 36 miejsc, w które polecisz z firmą, będzie padać deszcz, otrzymasz nawet 200 euro rekompensaty dziennie.

Pilot Rolf Ulrich a w tle samoloty Lufthansy / Fot. PAPPomysł jest prosty - pasażerowie otrzymają pieniądze za każdy deszczowy dzień podczas ich urlopu. Największa kwota, jaką można otrzymać to 200 euro. Promocja obejmuje bilety zamówione do 18 sierpnia, natomiast podróż powinna mieć miejsce we wrześniu lub październiku.

"Słoneczne ubezpieczenie" obejmuje aż 36 miast. Większość z nich mieści się w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Na liście są też miejsca na Bliskim Wschodzie. Z pewnością, najbardziej zadowolone z oferty będą osoby podróżujące na deszczowe Wyspy Brytyjskie.

To próba walki z kryzysem. Nic dziwnego, dane Lufthansy za drugi kwartał tego roku wskazują spadek dochodów aż o 88 proc.

Lufthansa nie jest pierwszą linią lotniczą, która wprowadza "słoneczne ubezpieczenie". Francuskie linie Pierre et Vacances i FranceLoc wcześniej wpadły na ten marketingowy chwyt.

Źródło: cnn.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.