Facebook Google+ Twitter

Policja: Duży odzew ws. chłopczyka wyłowionego ze stawu w Cieszynie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-24 11:06

Kilkadziesiąt informacji otrzymali policjanci w sprawie trzyletniego chłopczyka, znalezionego w stawie w okolicach Cieszyna. Policja zaapelowała o pomoc w ustaleniu tożsamości dziecka. Na stronie internetowej śląskiej policji opublikowano wizerunek trzylatka.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin policja zarejestrowała wiele sygnałów, które są w tej chwili weryfikowane - zapewnia aspirant sztabowy Ireneusz Brachaczek z komendy powiatowej policji w Cieszynie. Jest wiele informacji ze Śląska, ale też z Poznania.

Pojawiła się hipoteza, że dziecko pochodzi z Norwegii, ale są też sygnały o rodzinie z dzieckiem, której w tej chwili nie ma. Jak podkreśla Ireneusz Brachaczek, policja w Cieszynie nadal oczekuje na wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości dziecka.

Policja oczekuje informacji także o matkach samotnie wychowujących dziecko, które na gdzieś wyjechały - ale nie ma o nich bliższych wiadomości. Każdy sygnał zostanie zbadany 33 851 62 00 - to numer do policji w Cieszynie.

Osoby, mające jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości trzylatka mogą również skontaktować się z najbliższą komendą policji, dzwoniąc na numer 997.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.