Facebook Google+ Twitter

Policja nadal ustala tożsamość dziecka

Policjanci z Cieszyna ustalają okoliczności śmierci i tożsamość małego chłopca, którego zwłoki znaleziono w piątek 19 marca w Cieszynie.

Prawdopodobny wygląd przeżyciowy dziecka / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach leżące w stawie hodowlanym na peryferiach miasta ciało dziecka, zauważyli dwaj przechodzący obok chłopcy. Znane są już wstępne wyniki sekcji zwłok. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci dziecka był uraz jamy brzusznej. Policyjni eksperci kryminalistyki sporządzili kolejny wizerunek chłopczyka, który prezentujemy obok. Niżej można też zobaczyć portrety dziecka, przygotowywane z pomocą naukowców Uniwersytetu Śląskiego.
Prawdopodobny wygląd przeżyciowy dziecka / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
W piątek 19 marca około 16 dwaj chłopcy przechodzący obok stawu hodowlanego na peryferiach Cieszyna zauważyli leżące w nim zwłoki. O makabrycznym odkryciu powiadomili rodziców, a ci z kolei - policjantów. Wspólnie ze strażakami wyłowiono ze stawu ciało - z wyglądu około 2-letniego chłopczyka. Prokurator nadzorujący czynności zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, której wyniki wskazują na uraz jamy brzusznej, jako przyczynę śmierci. Dodatkowo biegły patolog określił uszkodzenia naskórka na twarzy i nodze, jako rany powstałe już prawdopodobnie po śmierci oraz wiek dziecka na około 2 lata. W polskich i w czeskich policyjnych bazach danych brak jest informacji na temat trwających poszukiwań takiego dziecka. Dlatego też policjanci ustalają obecnie zarówno okoliczności samego zdarzenia, jak i tożsamość chłopczyka.
Prawdopodobny wygląd przeżyciowy dziecka / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

Rysopis chłopca

Wszystkie osoby, które mogą mieć w tej sprawie jakiekolwiek informacje, lub wiedzą coś na temat zaginięcia podobnego dziecka, proszone są o kontakt z cieszyńskimi policjantami pod numerem telefonu 33 851-62-55, lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997 i 112.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kkk
  • kkk
  • 21.08.2011 14:45

Boże kto mógł coś takiego zrobić???Nie wiem ale na pewno będzie się smażył w piekle!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

997 albo112 łączy z policją w Cieszynie. Rozmowa jest bezpłatna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.