Facebook Google+ Twitter

Policja nie odbierze broni Jarosławowi Kaczyńskiemu

Witold Gierałt, były rzecznik prasowy policji, domaga się sprawdzenia czy Jarosław Kaczyński odpowiednio używa broni w obronie osobistej- podaje "Newsweek"

Tygodnik podaje, że Witold Gierałt wystąpił do Komendy Głównej Policji o wszczęcie postępowania w sprawie słuszności przedłużenia pozwolenia na broń Jarosławowi Kaczyńskiemu. Gierałt obawia się,że posiadający broń Kaczyński może być zagrożeniem dla otoczenia.

Dla potwierdzenia słuszności swojego wniosku Gierałt przywołuje sytuacje z debaty w 2007 roku kiedy Tusk przypominał jak w latach 90. w windzie Kaczyński groził mu użyciem pistoletu. Inna sytuacja została opisana przez Piotra Zarembę, który był świadkiem jak Kaczyński wycelował pistolet w Tuska, kiedy ten żartował z encykliki papieskiej "Rerum Novarum".

Według osób wypowiadających się dla "Newsweeka" policja musi sprawdzić każde zgłoszenie o niewłaściwym posługiwaniu się bronią. "Newsweek" informuje, że wniosek byłego rzecznika prasowego nie będzie rozpatrywany, ze względu na to, że przywołane przez Gierałta sytuacje miały miejsce dawno temu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ja bym mu tą broń odebrał, bo jeszcze sobie krzywdę zrobi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.