Facebook Google+ Twitter

Policja oskarża Rutkowskiego o utrudnianie poszukiwań Madzi

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-02-03 21:22

Poszukiwania małej Magdy wciąż trwają i pojawiają się kolejne informacje na temat przebiegu śledztwa. Policja oskarżyła Rutkowskiego o utrudnianie poszukiwań.

Sonda

Kto ma rację?

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielKurtka nie należała do Madzi

Zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego w folii leżącej nad Czarną Przemszą miały znajdować się zwłoki dziecka. Jak się okazało, ciała we wskazanym miejscu nie było. Znaleziono za to o kilka rozmiarów za dużą kurtkę, dla półrocznego dziecka. Według wstępnych ustaleń, ubranie nie należy do dziewczynki. Badania będą kontynuowane.

Rutkowski utrudniał pracę policjantom?

Policja oskarża o to, że niektóre działania detektywa utrudniały poszukiwania. "Pojawiły się tam także informacje nieprawdziwe, co do funkcjonariuszy policji" - cytuje rzecznika komendanta głównego inspektora Mariusza Sokołowskiego serwis wp.pl. Wcześniej Rutkowski oskarżał mundurowych o nieefektywność w działaniu.

Rutkowski złożył zeznania. Policja nadal szuka Magdy


Zebrane materiały nie są wystarczającym dowodem

Według rzecznika śląskiej policji, podinspektora Andrzeja Gąski, Rutkowski nie zebrał materiału, na podstawie którego można wysunąć oskarżenie. Jego zdaniem, przekazane na konferencji prasowej informacje, nie wniosły do sprawy nic nowego. Zdaniem detektywa, Katarzyna przyznała, że dziecko wypadło jej z rąk i uderzyło głową w próg. W wyniku tego uderzenia miało ponieść śmierć. Matka zapakowała dziecko do wózka i starała się ukryć w miejscu, gdzie nikt go nie znajdzie.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

falka9
  • falka9
  • 08.02.2012 09:20

Nie rozumiem dlaczego policja zamiast zajac sie sprawa do konca... nie wiem np. dokonac ogledzin mieszkania ofiary, zajmuje sie sprawa rutkowskiego, dzieki ktoremu tysiace zlotych zaoszczedzili podatnicy. Gdyby nie on, policja do tej pory prowadzilaby poszukiwania. Teksty w stylu ze mieli juz doprowadzic do konfrontacji z matka Magdy rozsmieszaja mnie. Wiadomo jak oni dzialaja. Nie rozumiem tez dlaczego cala stacjaTVN, o ktorej mialam naprawde dobre zdanie , bo byla rzetelna i bezstronna, tak bardzo uwziela sie na Rutkowskiego. Widocznie slynny detektyw bardzo narazil sie stacji w przeszlosci. To jedyne wytlumaczenie, bo w koncu w kazdych wiadomosciach Rutkowski jest przedstawiany jako zbrodniarz. A w koncu to nie on dokonal zbrodni....

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
  • anna
  • 06.02.2012 11:24

Uważam że Nagrodę powinien dostać Rutkowski .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona Farthofer z Wiednia
  • Iwona Farthofer z Wiednia
  • 05.02.2012 18:08

Pani KOLEDA twierdzi ze Pan RUTKOWSKI zapomnial o etyce ??? A gdzie tu u Pani Koledy ETYKA-DZIENNIKARSKA oraz KULTURA ???? Ta Pani jest pomalu wstydem dla stacji TVN,moze czas juz przejsc na emyryture dziennikarska ??? Pani "Redaktor"ma uprzedzenia Dziennikarskie do P. Rutkowskiego bo to on jest skuteczniejszy od Polskiej Policji,doprowadzil do przelomu w sledztwie-a POLICJA nieudolna-teraz spija smietanke !!!!Jestem zbulwersowana-zaloze sie o wszystko ,ze jak zostana zmienione zazuty "MATKI"" malej Magdy z NIEUMYSLNEGO SPOWODOWANIA SMIERCI na ZABOJSTWO-Pani KOLEDA znowu (a juz sie tak zdazalo) diametralnie zmieni sie jak KAMELEON w stosunku do P.KATARZYNY.W Pytam tylko kto tu jest ofiara ??? Bo po wypowiedzi P. Kolendy wynika, ze to nie niewinne dzieciatko tylko jego "MATKA" ktora nie udzielajac pomocy tylko wynoszac dziecko i zagrzebujac pod gruzem !!!!!Jeszcze raz BRAWA dla RUTKOWSKIEGO i oczywiscie DZIEKUJE PANU-swietna robota Panie Krzysiu !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kazimierz stankewicz
  • kazimierz stankewicz
  • 05.02.2012 17:34

pedały siedzą w prokuraturze polskej a rutkowski to premierem powinein zostac albo ministrem spraw

Komentarz został ukrytyrozwiń
kazimierz stankewicz
  • kazimierz stankewicz
  • 05.02.2012 17:33

żeby nie rutkowski to h..ja by zrobili pedały nie mają sie czego czepiac

Komentarz został ukrytyrozwiń

Istotnie ten "show" w wykonaniu Kolendy - Zaleskiej był żałosny, przeczący wszelkim zasadom pracy dziennikarskiej. Można się nie zgadzać z czyimś zdaniem, ale nie wolno się czepiać wyglądu. Natomiast pani Kolendzie co chwilę czepiała się "tych okularków" pana Rutkowskiego insynuując mu, że się kreuje na bohatera. A na kogo chciała się wykreować p. Zaleska? Bo chyba nie prostaczkę, co niestety pokazał ten program. A swoja drogą to ciekawe: stawać w obronie godności kobiety, która z premedytacją ukryła zwłoki dziecka w ruinach i grała na nosie wszelkim służbom, rodzinie... To jest etyczne zachowanie w katalogu moralności pani Kolendy - Zaleskiej?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lily
  • Lily
  • 04.02.2012 21:20

Jestem oburzona zachowaniem redaktor Kolędy-Zalewskiej! Jej się coś pomieszało w głowie! Jej jest żal matki! Ale dlaczego? Bo cała Polska dowiedziała się,że jest winna ?I bardzo dobrze,źe Rutkowski pokazał film,w którym się przyznaje! Bo to nieetyczne? A jest etyczne zabić swoje dziecko i udawać ,że dziecko było porwane?
Kolęda-Zalewska nie powinna się tak zachowywać w stosunku do Rutkowskiego,redaktor jest zawsze osobą bezstronną ! Brawo panie Rutkowski!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
E.Szychlinska
  • E.Szychlinska
  • 04.02.2012 20:57

@ Rafał Dębicki , pisałam na jednej ze stron że film nagrany przez Super EKSPRES został usunięty z W24 Z POWODÓW CZYSTO LUDZKICH - zostałam obśmiana przez lekarza Chorążewicza .Epatowanie dramatem na każdej stronie to przesada. Licytacja kto ma rację policja czy Rutkowski to żenada . Rutkowski działał poza prawem , nieetycznie lansując siebie . Nie jest detektywem , nie ma licencji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 04.02.2012 20:45

Pan Rutkowski zdawał sobie sprawę ,że policja rozwikła sprawę . Szybciutko umówił Super Ekspres [ nagrywali matkę] i wymuszał podstępem zeznania . Film sprzedał Superakowi , wrzucili do netu i zlinczowali matkę .Czy naprawdę ona jest winna ? czy wzięła sprawę na siebie ? Dlaczego ojciec dziecka milczy ? Jest fanem wilkołaków i cmentarzy . Dodam ,że w/w gazeta zajęła się też drukiem i dystrybucją ogłoszeń o porwaniu. Z tragedii kilku rodzin zrobili sobie komercyjne show .

Komentarz został ukrytyrozwiń
nina ciepier
  • nina ciepier
  • 04.02.2012 20:29

Pani Kolęda -Zalewska nie jest obiektywna nie pozwoliła panu Rutkowskiemu się wypowiedzieć bo ona już miała swoją odpowiedź .Etycznie to trzeba się zachowywać do normalnych ludzi a "matka " Madzi choć była poczytalna to zrobiła swojemu dziecku taki pochówek to moim zdaniem na etykę nie zasługuje.Brawo panie Rutkowski!