Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24356 miejsce

Policja poszukuje 16-letniego Damiana z Tarnobrzegu

Od 6 października, rodzina, przyjaciele i policja poszukują 16-letniego Damiana Dąbrowskiego, mieszkańca Tarnobrzegu, który w sobotę wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

To jedno ze zdjęć Damiana / Fot. Archiwum KMP w TarnobrzeguDamian wyszedł z domu w sobotę, 6 października ok. godz. 19:30. Umówił się ze znajomymi. Ostatni raz widziany był tamtego dnia ok. godz. 21:30. Od tego momentu słuch o nim zaginął.

Tarnobrzeska policja wraz ze strażą pożarną przeszukała już miejsca, gdzie chłopiec mógł się znajdować, m. in. tereny zielone nad Wisłą i las na Zwierzyńcu. Poszukiwania na własną rękę prowadzi także rodzina, przyjaciele oraz inni mieszkańcy Tarnobrzega. Niestety na razie bez skutku. Zrozpaczona rodzina apeluje do wszystkich o pomoc w poszukiwaniach. We wtorek, rodzina otrzymała sygnał, że chłopiec widziany był na dworcu w Sandomierzu. Ktoś widział go także w autobusie relacji Tarnobrzeg - Stalowa Wola. Niestety żadna z informacji nie doprowadziła do zaginionego chłopca.

Według rodziny i przyjaciół, Damian nie miał powodów do ucieczki. Był spokojnym i dobrym uczniem. Nie sprawiał żadnych kłopotów. Damian jest uczniem technikum.

Damian Dąbrowski ma 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie włosy koloru ciemny blond, oczy piwne. Chłopiec wygląda na 16 – 17 lat. W chwili zaginięcia ubrany był w popielatą bluzę z firmowymi napisami, jeansowe spodnie oraz białe buty sportowe marki Reebok.

Każdy kto widział Damiana lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu, gdzie chłopak przebywa lub mógł przebywać, proszony jest o osobiste zgłoszenie się na Komendę Miejską Policji w Tarnobrzeg przy ul. 1 Maja 2, pokój nr 233, bądź telefon na nr 015 851 – 34 – 27 lub 997.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.