Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28952 miejsce

Policja poszukuje sprawcy napadu na bank w Krakowie

Wydział Kryminalny KMP w Krakowie opublikował wizerunek sprawcy, który 10 czerwca 2011 r. napadł na placówkę bankową przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Zobacz zdjęcia z napadu na bank.

Sprawca grozi przedmiotem przypominającym broń / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieDo napadu doszło po godzinie 14 w piątek 10 czerwca 2011 r. Do placówki bankowej wtargnął mężczyzna w ciemnych okularach i grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądał od kasjerki wydania pieniędzy, po czym zabrał przekazaną gotówkę i wybiegł w nieznanym kierunku.
Sprawca to mężczyzna w wieku 25-30 lat:

- wzrost 175-180 cm, szczupłej budowy ciała
- włosy koloru ciemny blond – średniej długości,
- wąskie usta, jasna karnacja, miał założone okulary przeciwsłoneczne w czarnych oprawkach
- ubrany był w ciemną (czarna lub granatowa) kurtkę do pasa zapinana na zamek błyskawiczny z zamkami przy mankietach, niebieskie spodnie jeansowe, ciemne buty sportowe z jasną obwódką wokół podeszwy, czarną czapkę z daszkiem typu „bejsbolówka” z metalową klamrą z tyłu.

Krakowskiej policji udało się ustalić, że ten sam mężczyzna 8 kwietnia 2011 r. napadł na tą samą placówkę. Schemat działania był taki sam w obu przypadkach.

Osoby posiadające informacje o sprawcy napadu proszone są o kontrakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie pod nr tel: (12) 61 51 040 bądź 112 i 997.

Widok z innej kamery / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieSprawca wchodzi do placówki bankowej / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieSprawca wchodzi do placówki bankowej / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieSprawca zabiera łup / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieWidok z innej kamery / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieWidok z innej kamery / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w KrakowieWidok z innej kamery / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w Krakowie / Fot. Materiały udostępnione przez Wydział Kryminalny KMP w Krakowie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 27.06.2011 17:36

Super szybka reakcja i te zdjęcia! Jestem pod wrażeniem, to reporter jak się patrzy. Tak szybko otrzymać takie ujęcia! Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo pilny komunikat..link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.