Facebook Google+ Twitter

Policja poszukuje sprawcy wypadku w Komornikach k. Poznania

Policjanci z KMP w Poznaniu poszukują świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu osoby odpowiedzialnej za śmierć 19-letniej dziewczyny. Kobieta prawdopodobnie została potrącona przez samochód w Komornikach przy ul. Polnej.

W środę 1 października ok. godz. 13.40 oficer dyżurny policji został telefonicznie poinformowany przez przypadkowego kierowcę, że w przydrożnym rowie w Komornikach leży ciało kobiety. Natychmiast na miejsce został wysłany patrol. Policjanci na ul. Rolnej odnaleźli zwłoki, jak się szybko okazało, 19-latki. Dziewczyna rano przed godz. 6.00 wyszła z domu. Do miejsca, gdzie pracowała już nie dotarła.

Policjanci którzy zajmują się wyjaśnieniem okoliczności
tej sprawy nie wykluczają, że idąc ulicą Polną do pracy, dziewczyna mogła zostać potrącona przez samochód. Kierujący tym samochodem oddalił się z miejsca wypadku. Przypuszczenia policjantów podzielają także eksperci z zakresu medycyny i rekonstrukcji wypadków drogowych.

Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu proszą wszystkie osoby przejeżdżające rankiem w środę ulicą Polną w Komornikach o kontakt. Liczą na informacje, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności wypadku.

Telefon kontaktowy (061) 84 14 411
lub 997

Źródło - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.