Facebook Google+ Twitter

Policja ujawniła notatkę znalezioną w portfelu Kurta Cobaina

Serwis CBS News ujawnił treść notatki sporządzonej przez Kurta Cobaina, którą policja znalazła w portfelu muzyka po jego samobójczej śmierci w 1994 r.

 / Fot. is is the front cover for the album Nevermind by the artist Nirvana. The cover art copyright is believed to belong to the label, Geffen Records, or th20 lat po śmierci Kurta Cobaina policja ujawniła niepublikowaną wcześniej odręczną notatkę muzyka skierowaną do żony, Courtney Love - podaje tvn24.pl. Notatka została znaleziona w portfelu muzyka po jego samobójczej śmierci w 1994 r. Policja zabezpieczyła materiał i włączyła do akt sprawy.

Dopiero teraz treść wiadomości została ujawniona przez serwis CBS News. Jej zawartość może potwierdzać doniesienia o burzliwej relacji jaka łączyła Kurta Cobaina i jego żonę.

W notatce czytamy: "Czy ty Kurcie Cobainie bierzesz za żonę Courtney Michelle Love, nawet jeśli jest ona suką z krostami, zasycającą twoje pieniądze na narkotyki i puszczającą się..." - napisał artysta. Notatka została wykonana na kartce z firmowego notatnika mieszczącego się w San Francisco hotelu Phoenix.

Ujawniona właśnie wiadomość stworzyła kolejny powód do spekulacji na temat przyczyn samobójstwa Cobaina.

W 1994 r. odbyło się ostatnie tournee Nirvany po Europie, po zakończeniu którego silnie uzależniony od heroiny Cobain zgłosił się do kliniki odwykowej, z której jednak uciekł po kilku dniach i udał się do swojego domu, w którym popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę.
Nie wszyscy jednak wierzą w samobójczą śmierć muzyka. Wiele osób wciąż twierdzi, że został zamordowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.