Facebook Google+ Twitter

Policja ujęła podpalacza domu w Sieradzu

We wtorek około 22.15 oficer dyżurny straży odebrał informację o pożarze domku jednorodzinnego przy ul. Oksińskiego w Sieradzu. Na miejsce zadysponowano pięć jednostek z PSP i OSP w Sieradzu.

Wozy strażackie na miejscu akcji / Fot. Piotr AndrzejakNa miejscu okazało się, że pali się dom o wymiarach około 12 na 6 metrów. Spaleniu uległ praktycznie cały parter i część poddasza. W pożarze nikt nie ucierpiał, właściciel poniósł jedynie straty materialne. Cały budynek nadaje się do remontu.

W chwili wybuchu pożaru nikogo nie było domu, jego właścicielka wracała ze sklepu z zakupów. Jak poinformował Wiadomości24.pl. oficer dyżurny sieradzkiej policji, trzy godziny po podpaleniu, na ulicy Oksińskiego został zatrzymany podejrzany o podłożenie ognia. 43-letni Roman W. został przewieziony na komendę policji, przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

Jak się okazało, sprawcą podpalenia jest były współwłaściciel tego budynku. Mężczyzna wcześniej odgrażał się kobiecie że ją spali. Z informacji jakie uzyskały Wiadomości24.pl, wiemy że kobieta nie zgłaszała na policję gróźb jakie kierował pod jej adresem mężczyzna, gdyż te groźby wypowiadał jedynie, kiedy był pod wpływem alkoholu.

Zobacz także fotogalerię z wydarzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

jak cos to na gg pogadamy :PP

Komentarz został ukrytyrozwiń

rumburak zarty sobie robisz ?? lozz jak jedzesz ulica Krakowskie Przedmiescie to zaraz za szkoła nr 5 masz te 3 krzysze i tam w prawo i caly czas prost to jest ullica oksniskiego ( jadac od OSP )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.