Facebook Google+ Twitter

Policja znowu szuka Iwony Wieczorek

Pomorska policja szuka Iwony Wieczorek, która zaginęła trzy lata temu. Stu funkcjonariuszy dokładnie sprawdza Pas Nadmorski w Gdańsku. Mundurowi mają sprawdzić drogę, którą kobieta wracała do domu przed zaginięciem.

Policja wznowiła poszukiwania Iwony Wieczorek / Fot. PAP/Adam WarżawaOd rana prowadzone są poszukiwania na terenie Pasa Nadmorskiego pomiędzy Gdańskiem, a Sopotem. Celem poszukiwań jest zaginiona przed trzema laty Iwona Wieczorek. Sprawdzane są krzaki i rowy oraz wszystkie zbiorniki wodne. Zabezpieczono do badań fragment kości niewiadomego pochodzenia.

Od momentu zaginięcia dziewczyny, śledczy nie znaleźli żadnego śladu, który doprowadziłby do jej odnalezienia. Wynajęty przez rodziców Iwony jasnowidz, Krzysztof Jackowski, znalazł w pobliżu miejsca zaginięcia kawałek granatowego materiału. Wyszło wtedy na jaw, że policja nie sprawdziła trasy w dostatecznie szczegółowy sposób.

"Czasem szuka się czegoś w domu dziesięć razy, a kiedy nadzieja mija, ta rzecz w końcu się znajduje" - przytacza słowa matki Iwony Fakt. "Nie tracę nadziei. Szkoda tylko, że poszukiwania ruszyły tak późno" - dodaje.

Policja postanowiła wznowić poszukiwania bez podania konkretnej przyczyny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.