Facebook Google+ Twitter

Policjanci mieli zmywać naczynia i ustawiać krzesła

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-05-30 08:54

Funkcjonariusze niemieckiej policji wystąpili w nietypowej roli. Na berlińskiej konferencji szefów policji stolic europejskich musieli rozstawiać krzesła, a potem zmywać brudne naczynia, pozostawione przez uczestników.

Konferencja odbyła sie w berlińskim przedstawicielstwie kraju związkowego Bawarii. Obsługę mieli stanowić żołnierze Bundeswehry. Z przyczyn technicznych nie dotarli jednak na miejsce. Rozkaz ustawienia krzeseł i stołów dla uczestników konferencji otrzymała więc grupa jedenastu mundurowych policjantów, którzy w tym czasie pełnili służbę. Ich koledzy, pracujący w nocy, mieli większego pecha... Po godzinie 23 zostali odkomenderowani do zmywania brudnych naczyń pozostawionych przez uczestników konferencji.

To zabawne wydarzenie może oznaczać poważne problemy dla berlińskiego szefa policji Dietera Glietscha.
W sprawę włączył sie poinformowany przez zmywających stróży porządku Związek Zawodowy Policjantow (GdP). - Jest mi niezmiernie przykro, ze w tej wyjątkowej sytuacji musieliśmy szukać rozwiązań, których byśmy w innej sytuacji nie zastosowali - powiedział Dieter Glietsch dziennikowi "Berliner Morgenpost".

Pozostaje mieć nadzieję, że środki chemiczne, które otrzymali policjanci od swoich przełożonych były najwyższej jakości, jak również, że nie dowiedziały się o rodzaju ich nocnej działalności w obronie prawa i porządku ich małżonki... "Skoro zmywasz dla szefa, możesz i dla mnie" - to słowa, których dotknięci tą historią policjanci z pewnością nie chcieliby uslyszeć.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Inteligentny artykul a do tego bardzo pouczajacy i z moralem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.