Facebook Google+ Twitter

Policjanci w Łodzi bez kitek i warkoczyków

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2009-09-07 09:54

Szefostwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi chce ostrzyc policjantów. Kucyki, warkocze a nawet kitka są niebezpieczne - uznali przełożeni.

 / Fot. Łukasz Kasprzak"Posiadanie przez funkcjonariusza policji długich włosów (nawet upiętych w tzw. kitkę bądź warkocz) w czasie wykonywania zadań służbowych np. konwojowania osób, może mieć wpływ na poziom skuteczności podejmowanej interwencji" - czytamy w piśmie podinsp. Jarosława Kozłowskiego, naczelnika wydziału kadr i szkolenia.

- Zdaniem instruktorów taktyki i technik interwencji policyjnych, długie włosy ułatwiają stosowanie wobec funkcjonariusza chwytów za nie i odebranie mu broni służbowej - wyjaśnia intencje swoich szefów podinsp. Joanna Kącka z zespołu prasowego KWP w Łodzi. Z głów pań i panów policjantów mają więc zniknąć nie tylko kitki i warkocze, ale także zbyt bujne fryzury.

Sierż. Zbigniew Wawrzyńczak z wydziału konwojowo-ochronnego Komendy Wojewódzkiej, mistrz świata służb mundurowych w kulturystyce w kategorii do 70 kg, który ma włosy związane w mały kucyk, polecenie ich obcięcia dostał na piśmie. Ma się ostrzyc w ciągu 7 dni od zapoznania się z dokumentem.
(Edward Mazurkow)

Więcej - czytaj na stronie Naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Mój profesor od metafizyki gdy zobaczył, że zapuściłem brodę powiedział mi coś takiego: "O! Widzę, że zapuściłeś zarost. Dobrze! Legioniści rzymscy golili się tylko dlatego, żeby wrogowie podczas walki nie mieli ich za co ciągnąć" ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może nie łysych ale z krótkimi.Ja też bym chciał zobaczyć taką galerię

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałabym zobaczyć galerię łysych policjantek. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, co prawda, to prawda! Tylko łysi są "nieuchwytni"! Wiem coś o tym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.