Facebook Google+ Twitter

Policjanci zatrzymali "snajpera". Wzbudzał strach w Warszawie

31-letni mężczyzna podejrzany o strzelanie do warszawskich autobusów i tramwajów został zatrzymany przez policjantów. Nie ujawniono szczegółów przesłuchania.

autobus ZTM / Fot. misiek/WikimediaJacek K. przyznał się do strzelania w kierunku autobusu linii 158. Mężczyzna ostrzeliwał szyby autobusu, jednak na szczęście nikogo nie zranił. Pasażerowie doznawali jedynie otarć skóry. W zatrzymaniu "snajpera" pomogli mieszkańcy Warszawy, jeden z nich powiadomił odpowiednie służby o dziwnym zachowaniu mężczyzny.

Jak na razie nie podano z czego oraz do ilu autobusów strzelał mężczyzna. Jednak wiadomo, że  / Fot. Paweł Kula / PAPsprawca dobrowolnie podda się karze 1,5 roku więzienia oraz wiadomo, że strzelał jak mówi "dla zabawy".

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie został narażony na koszty wymiany szyb, które Radiowóz policji / Fot. yojo2Wikimediauszkodzili chuligani oraz prawdopodobnie podejrzany mężczyzna.

TVN warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Jadwigo, wybacz, nie potrafię. jeżdżę na co dzień komunikacją miejską w Warszawie i poza tzw. strachem medialnym innego nie zauważyłem. stąd moje pytanie, retoryczne raczej. nie słyszałem ani jednej rozmowy na ten temat, ani jednego słówka w autobusie czy tramwaju w stylu: "może przesiądźmy się do metra, to tam nas nie zastrzeli ten snajper". a to, że media tak o tym trąbią i nazywają tych gości snajperem, to tylko w to im graj zapewne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niedobrze mi się robi od takich snajperów (nie mówię na tego gościa bo dalej nie wiem czy to on strzelał). Jak można coś takiego robić?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elu - widzę, że literówka poprawiona.
A co do Macieja - naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że ludzie w takich wypadkach sie boją?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maćku, w pasażerach

Komentarz został ukrytyrozwiń

"chyba poddał się kaRZe?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wzbudzał strach? w kim?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.