Facebook Google+ Twitter

Policjant po godzinach był superpopularnym... striptizerem!

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2009-01-23 08:04

Pod zarzutem łapownictwa policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej (policja w policji) zatrzymali kilka dni temu trzech funkcjonariuszy z sekcji zabezpieczenia miasta Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Okazało się, że wśród nich jest jeden z najbardziej znanych łódzkich... tancerzy erotycznych, obiekt pożądania wielu kobiet, seksowny trzydziestokilkulatek o pseudonimie artystycznym Viktor.

Policjanci zostali wezwani na interwencję na stację autogazu. Z relacji osoby, która telefonowała, wynikało, że obsługujący ją pracownik jest pijany. Funkcjonariusze wzięli od kierownika stacji 1000 zł łapówki i napisali w notatniku służbowym, że... nie zastali człowieka, który miał być pod wpływem alkoholu - ujawnia kulisy zatrzymania stróżów prawa Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Śledczy przeszukali mieszkania zatrzymanych. Wyszło wtedy na jaw, że w domu "Viktora" jest 19 sztuk amunicji wojskowej, którą policjant striptizer posiadał nielegalnie. Do tej pory nie udało się ustalić, do czego miała służyć.

Jak doktor Jekyll

"Viktor", przystojny, opalony i świetnie zbudowany niewysoki trzydziestokilkulatek o wyżelowanych włosach, pracował w pogotowiu policyjnym. Tak jak inni funkcjonariusze z tego pododdziału jeździł na interwencje domowe, patrolował ulice, dworce, pilnował porządku podczas meczów piłkarskich, imprez rozrywkowych. Koledzy traktowali go z przymrużeniem oka.

- Zawsze jest wykremowany i ulizany jak panienka - żartowali.

Choć "Viktor" przełożonym nie podpadał i nie był karany dyscyplinarnie, nie cieszył się u nich najlepszą opinią. Po dwunastu latach służby miał zaledwie stopień sierżanta. Jednak po pracy zmieniał się nie do poznania. Zrzucał mundur i zamieniał się w demona seksu, obiekt pożądania setek kobiet.

- Ja potrafię się seksownie rozbierać i dobrze tańczyć. Jestem nieźle zbudowany i mam zadbane ciało. Nic dziwnego, że kobiety za mną szaleją - mówił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Fabian
  • Fabian
  • 29.07.2012 11:12

Sprawdzonych tancerzy i tancerki znajdziecie na stronie:
http://www.STRIPTEASE.com.pl

Polecam ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.