Facebook Google+ Twitter

Policjant podejrzany o seksualne molestowanie kobiet

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-01-05 15:53

24-letni policjant z Torunia Leszek B. podejrzany jest o seksualne molestowanie młodych kobiet z okolic Wąbrzeźna. W jego telefonie komórkowym biegli odkryli zdjęcia nagiej dziewczyny.

Mężczyzna podejrzewany jest o wykorzystywanie odznaki policyjnej w celu przeszukiwania kobiet pod pozorem poszukiwania narkotyków. Swoje ekscesy rejestrował aparatem fotograficznym w telefonie komórkowym. Wśród pokrzywdzonych są osoby nieletnie.

Prokuratura w Wąbrzeźnie postawiła już w tej sprawie zarzuty. Mężczyznę tymczasowo aresztowano, a komendant wojewódzki zawiesił Leszka B. w czynnościach służbowych.

Jak powiedziała Wanda Granda z prokuratury w Wąbrzeźnie kolejne dowody mogły przynieść materiały zapisane w komputerze i telefonie komórkowym podejrzanego. Wyjaśniła, że do tej pory znaleziono kilka zdjęć, a na jednym z nich jest rozebrana młoda dziewczyna.

Jak na razie śledczy wiedzą o czterech pokrzywdzonych dziewczynach. Prokuratura już zapowiada postawienie kolejnych zarzutów. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.