Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8617 miejsce

Policjant wyprzedzał na pasach, prawie przejechał pieszego [Wideo]

Kilka dni temu na portalu YouTube zamieszczono film, na którym mieszkaniec Katowic sfilmował nieprawidłową jazdę policjanta radiowozem. Kierowca przekraczał ciągłą linię, wyprzedzał na pasach i skręcał w prawo z lewego pasa.

 / Fot. ScreenMieszkaniec Katowic przy pomocy zamontowanej kamery z przodu swojego samochodu udokumentował niebezpieczną jazdę kierowcy radiowozu. Policjant złamał kilka przepisów ruchu drogowego.

Na zamieszczonym w internecie filmie widać jak kierowca radiowozu przejeżdża przez podwójną linię ciągłą i wyprzedza na pasach samochód, który zatrzymał się aby przepuścić pieszego. Skręcał również z lewego pasa w prawo. Policjant swojego wyczynu dokonał na jednym z katowickich osiedli.

Jak dowiedział się portal gazeta.pl, rzecznik prasowy policji naliczył 31 punktów karnych, które w normalnej sytuacji dostałby kierowca samochodu za złamanie przepisów ruchu drogowego.

Katowicka policja już wie kto prowadził radiowóz, policjantowi postawione zostaną zarzuty. Sprawą zajmie się sąd rejonowy w Katowicach.

Wyczyn policjanta widać na początku filmu:


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.