Facebook Google+ Twitter

Policjantom z Piotrkowa zginęła marihuana

Od piątku policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego nie mogą doliczyć się jednej koperty z dziesięcioma gramami marihuany. Podinspektor Magdalena Zielińska, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, potwierdziła dzisiaj tę informację.

W Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pracownik cywilny przejmował w piątek, 23 listopada, od funkcjonariusza opiekę nad magazynem dowodów rzeczowych. I w trakcie przekazywania magazynu zauważono, że liczba kopert zawierających narkotyk nie zgadza się z liczbą wynikającą z dokumentacji. - Nie doliczono się jednej koperty z dziesięcioma gramami suszu roślinnego (czyli marihuany – przyp. mj) – informuje
podinspektor Magdalena Zielińska, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi. Zastrzega jednak, że w tej chwili nie można mówić o zaginięciu czy kradzieży koperty z narkotykiem, o jakimkolwiek przestępstwie, a co najwyżej o zaniedbaniu lub niedopełnieniu obowiązków. - Pracuje komisja, która ma ustalić, co się z tą koperta stało – podkreśla.
Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/Paweł Supernak
Komisję powołał komendant piotrkowskiej policji. Pracuje od wczoraj z udziałem prokuratora. - Sami poinformowaliśmy prokuraturę o tym zdarzeniu, żeby nikt nam nie zarzucał, że chcemy coś ukryć – zaznacza starsza posterunkowa Małgorzata Para, rzecznik komendanta. Dorota Mrówczyńska, prokurator rejonowy w Piotrkowie, przyznaje, że oddelegowała do komisji jednego z prokuratorów, ale na temat ustaleń poczynionych przez komisję nie chce się na razie wypowiadać.

Zadaniem komisji jest ustalenie, co stało się z kopertą zawierającą marihuanę. - W tej chwili nie możemy powiedzieć, że jej brakuje, że zniknęła z magazynu. Może omyłkowo ją gdzieś wysłano, może zawieruszyła się w aktach...? - Para próbuje znaleźć jakieś wyjaśnienie tej kompromitującej sytuacji. I jest pewna, że komisja odnajdzie niewidoczną teraz kopertę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Tusha&Pxa
  • Tusha&Pxa
  • 20.03.2011 12:28

Poszlo z dymem

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak to ciekawe jak mogła zawieruszyć się w aktach:) hmm chyba, że bibułek nie mieli i może z akt zrobili czy jak?? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak odkupią to może podrzucą :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak komuś podrzucą, to sie znajdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maryska jak Maryska, ktos ja skubnal i po cichu dmucha.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi się najbardziej podoba tekst "...może zawieruszyła się w aktach...?" Dobree :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

nadinterpretowujesz, może ktoś skubnął, a może gdzieś wpadła, szczerze wątpię żeby ktoś to gdzieś wysyłał :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej mnie zastanawia gdzie mozna wyslac pomylkowo koperte z 10g marihuany? czyzby nadali poleconym do kogos kto powinien dostac mandat z foto radaru?

Komentarz został ukrytyrozwiń

na dwa wieczorki starczy chłopakom :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie było tak, że jak liczyli koperty zaraz po zarekwirowaniu to się pomylili wpisując w dokumentację o jedną za dużo. Przy ponownym liczeniu okazało się, że jednej brakuje, a wrzeczywistości ta koperta nigdy nie istniała. Przecież mogli się pomylić? Błąd człowieka i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.