Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13789 miejsce

Policyjne kontrole na Podkarpaciu. Rusza akcja "Sierpniowy weekend"

Policjanci z woj. podkarpackiego rozpoczynają dziś akcję "Sierpniowy weekend". Wzmożone kontrole na drogach mają pomóc kierowcom i pieszym w bezpiecznym dotarciu do celu.

Policja zapowiada wzmożone kontrole na drogach w czasie długiego weekendu. / Fot. Gabriela BlajerPodczas weekendu policja zadba, by przejezdne były główne węzły komunikacyjne. Szczególnie tłoczno może być w okolicach często odwiedzanych przez turystów miejscowości. Od piątku do niedzieli do służby skierowani zostaną policyjni motocykliści oraz radiowozy wyposażone w wideorejestratory. Policjanci będą poruszać się zarówno oznakowanymi, jak i nieoznakowanymi pojazdami.

W czasie sierpniowej akcji, policja wiele uwagi poświęci kierowcom łamiącym przepisy. Kontrolowana będzie m.in. trzeźwość kierowców, przekraczanie dozwolonej prędkości czy wymuszanie pierwszeństwa.

"Sierpniowy weekend" trwać będzie od piątku do poniedziałku włącznie.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.