Facebook Google+ Twitter

Policyjny wachlarz przed głową państwa

Widujemy ich podczas najważniejszych uroczystościach, przy przemieszczaniu się monarchów, prezydentów, kanclerzy. Najważniejszych osobistości odwiedzających nasz kraj.W zwykłe dni są kontrolerami ruchu drogowego.

 / Fot. Archiwum PolicjiJeżeli doliczymy się siedmiu motocyklistów to asystują oni głowie państwa, jeżeli białych beemek na sygnałach świetlnych i dźwiękowych jest pięć - to znak, że przejeżdża premier.

W zespole wachlarza obowiązuje wiele zasad. Jedna z nich dotyczy ustawienia; motocykle z numerami parzystymi poruszają  / Fot. Archiwum Policjisię po lewej stronie ochranianego pojazdu, nieparzyste po prawej.

Na co dzień członkowie Motocyklowej Asysty Honorowej pełnią służbę, na swych wspaniałych maszynach, czuwając nad bezpieczeństwem użytkowników i eliminowaniem kierujących pod wpływem alkoholu, naruszających przepisy.

 / Fot. Archiwum PolicjiNie ulega wątpliwości, że większą przyjemnością jest podziwianie ich perfekcyjnej techniki jazdy w czasie zadań reprezentacyjno - zabezpieczających niż wysłuchiwanie dyscyplinujących uwag kontrolera z policyjnej beemki. Nie mówiąc już o mandacie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.