136903 miejsce

Politechnika poległa w Warszawie

W jednym z meczów 10. kolejki Plus Ligi Politechnika Warszawska przegrała u siebie z Jastrzębskim Węglem 0:3. "Inżynierowie" zagrali wczoraj dla Krzysztofa Kowalczyka, ale niestety nie zdołali odnieść zwycięstwa.

W szeregach Politechniki nie dzieje się dobrze. Na nic zdała się jej determinacja. Wczoraj "inżynierowie" polegli w trzech setach w meczu z uczestnikiem Ligi Mistrzów - Jastrzębskim Węglem. Choć w drugiej partii gospodarze prowadzili już 20:17, to jednak przegrali tego seta.

Kilka tygodni temu Politechnika pokonała wielką Skrę Bełchatów. Wszyscy liczyli na powtórkę tego wyniku w potyczce z Jastrzębskim. Nic jednak takiego się nie wydarzyło. Zespół Radosława Panasa zagrał wczoraj dla byłego szkoleniowca Politechniki, Krzysztofa Kowalczyka, który walczy z chorobą nowotworową.