Facebook Google+ Twitter

Politycy PiS odwiedzali "Starucha" w areszcie

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2011-10-06 16:04

- "Doktor G." przyczynił się do śmierci mojego ojca, jego bym nie odwiedziła. Staruchowicz nie jest dla mnie bandytą - tak odwiedziny u Piotra S. skomentowała dla Wiadomości24 posłanka Anna Sikora.

kadr z wywiadu dla Polsat News / Fot. youtube.comJak ustalili reporterzy RMF FM, na początku września lider kiboli Legii gościł u siebie polityków Prawa i Sprawiedliwości: posłankę Annę Sikorę i senatora Zbigniewa Romaszewskiego. Prokurator, który wniósł o aresztowanie Piotra S. wyraził zgodę na odwiedziny Romaszewskiego i Sikory. Piotr S. przebywa w areszcie na Białołęce.

"Staruchowicza zatrzymano z narażeniem życia i zdrowia"

W rozmowie z Wiadomościami24, Anna Sikora powiedziała, że odwiedziła Piotra S., ponieważ został zatrzymany w haniebny sposób "z narażeniem życia i zdrowia jego, policjantów i uczestników tej akcji oraz kombatantów". Według posłanki "Staruch" został pobity, mimo iż nie stawiał oporu. - Tylko dzięki mądrości i opanowaniu kibiców nie doszło do większej rozróby podczas zatrzymania.

Posłanka przekonuje, że nie zapadł żaden wyrok skazujący i dlatego nie można określać oskarżonego mianem "bandyty". - Nie odwiedziłabym takiego człowieka jak "doktor G.", ponieważ przyczynił się do śmierci mojego ojca. Piotr Staruchowicz w rozumieniu prawa "bandytą" nie jest - stwierdza.

Sikora dodaje, że "Staruch" nie stracił praw obywatelskich, więc ma prawo do tego, by poseł lub senator wsparł go swoją wizytą. Jednocześnie zdaje sobie sprawę z tego, że jako poseł RP reprezentuje wszystkich obywateli, także tych, którzy nie mają kłopotów z prawem i nie są ścigani za rozboje oraz, że poręczenie za "Starucha" może być źle odebrane przez wyborców. - Mówię o tym otwarcie, nie ukrywam tej wizyty. Za dwa dni poddam się weryfikacji wyborczej - komentuje.

Anna Sikora pytana o kibiców stadionowych, którzy przychodzą na mecze dla przyjemności, z dziećmi i nie utożsamiają się z grupą, których liderem jest "Staruch", odpowiada, że była na meczu wraz z Małgorzatą Gosiewską, żeby zobaczyć, "jak tam jest" i nie widziała niczego niepokojącego. - Byłam na meczu. Widziałam, co się dzieje przed meczem, bo byłam w miejscu, gdzie się spotykają kibice, potem poszłam z nimi na "żyletę" na mecz, a po zakończeniu meczu wróciłam do swojego samochodu - opisuje Sikora. - Nie widziałam takich scen, o których się teraz tak dużo mówi. Byłam, widziałam, wiem. Mam wrażenie, że to media kreują taki wizerunek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

 • Autor usunął profil
 • 10.10.2011 17:55

Prof. Romaszewski nie otrzymał mandatu senatorskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zakopane
 • Zakopane
 • 07.10.2011 09:01

PIS kłamie ,kłamie, manipuluje. Wmawia koalicję z Palikotem w przyszłym sejmie a będzie koalicja z PSL. W Gdańsku robotnicy-ochroniarze-z "solidarniści" pobili studentów z młodzieżówki PO którzy spokojnie stali z transparentem. Zachowali się jak kiedyś Zomowcy ,jak dzisiaj kibole i agresywni pseudochrzescijanie pod pałacem prezydenckim. Na forach internetowych PiSowcy są szczególnie wulgarni. Nie identyfikuje się z hipokryzją J .Kaczyńskiego. Głosuję na PO jak zresztą wiekszość w Zakopanem chociaż wsie wokół będą głosować na PSL i PIS. Nowy Targ też głosował w wiekszosci za PO w wyborach samorzadowych mimo że wokół miasta głosy rozkładały się troche inaczej. Zdecydowana większość uprawniona do głosowania to Zakopane i Nowy Targ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zakopane
 • Zakopane
 • 07.10.2011 08:29

Posłanka Sikora to wstrętne babsko na miarę partii do której należy ,beszczelna jak Hofman i chamska jak Śniadek. Niech się przyzwyczja do aresztu bo jak nastepny raz pojedzie pijana za szybko to jej nawet immunitet nie pomoże.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko na miare czasów: w XIX wieku był Szela. Teraz pisowscy panowie urabiaja na ludową legendę Starucha.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Dominik 22:21. Tobie doskwiera neoliberalizm a mnie narodowy socjalizm Wodza Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 07.10.2011 02:18

Spam staram się usuwać na bieżąco.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezarejestrowany Użytkownik podpisujący się przypadkowo dobranymi dwoma literami zaśmieca W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potwierdzono zaangażwanie kandydata P. i S. w "Tóskobus"...
Wspieranie bojówek w celu uzyskania korzyści wyborczych kojarzy się jak najgorzej...
Pan Romaszewski w 1976 r. pomagał aresztowanym...
Wtedy to był K.O.R., a teraz jest korozja...

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 06.10.2011 23:32

Wasze ideologie patriotyczne Polaków nie interesują.

"Podczas zamieszek w Zielonej Górze poważnie ranna została policjantka drogówki. Jeden z kibiców uderzył ją w głowę płytą chodnikową".

To należy rozgłaszać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dominik
 • Dominik
 • 06.10.2011 22:21

Może by tak rządowe media nagłośniły kiedyś relacje z patriotycznych uroczystości z udziałem kibiców,a nie tą neoliberalną sieczką ogłupiały nas.Niewygodna prawda na transparentach zorganizowanych grup kibicowskich jest zagrożeniem bytu Platformy Obywatelskiej,i postpeerelowskiej klasy politycznej,i to cała filozofia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.