Facebook Google+ Twitter

Politycy Solidarnej Polski wrócą do PiS jeżeli Kaczyński ich przeprosi

Jacek Kurski powiedział, że nie czuje się, adresatem uchwały Prawa i sprawiedliwości wzywającej posłów "Solidarnej Polski" do powrotu do PiS.

Sonda

Jarosław Kaczyński przeprosi członków Solidarnej Polski?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakKurski wyjaśniał u Bogdana Rymanowskiego, że Kaczyński pisał o posłach, którzy odeszli, a oni przecież zostali wyrzuceni, tak więc, nie są adresatami tego listu. Niemniej jednak, Kurski znalazł kilka obszarów, w których podziela punkt widzenia prezesa PiS np. o konieczności odbudowy prawicy. Tyle tylko, że bliski współpracownik Ziobry uważa, że to Kaczyński jest odpowiedzialny za osłabienie prawicy w Polsce.

Nie wydaje się, aby Kurskiemu zależało na powrocie do macierzystej partii. Stwierdził, że Kaczyński popełnił olbrzymi błąd, wyrzucając obecnych członków SP z PiS. Dlatego warunkiem powrotu do jakichkolwiek rozmów, jest dla Kurskiego posypanie głowy popiołem i przyznanie się przez prezesa PiS do błędu: "Jak na razie w tym liście nie widać zapowiedzi przeprosin" - powiedział.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

elf
  • elf
  • 23.03.2012 22:42

Jeśli Kaczyński przyzna się do błędu , panie autorze. Ale ma pan pisoskręt !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 23.03.2012 19:53

Prezes podrzuca miśkom padlinę!Czas rekolekcji...

Komentarz został ukrytyrozwiń
PB
  • PB
  • 23.03.2012 18:08

Przeprosiny od Kaczyńskiego ? Chciałaby małpa banana...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 23.03.2012 17:59

Te śmiecie raczej powinny spłynąć do Szamba Platformy !!! Zdrajców PiS nie potrzebuje. Jest kilku wartościowych ludzi na prawicy ,ale zdrajcy powinni pozostać w Platformie by było ich wyrażnie widać !
Kto jest kim - obraz musi być czytelny kto jest patriotą ,a kto g ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 23.03.2012 17:47

Na dzień przed kongresem Solidarnej Polski prezes pisze list na Berdyczów . Gdyby chciał pojednania zwrócił by się do liderów tych partii , Kowala , Ziobry , Marka Jurka . To upokarzające !

Komentarz został ukrytyrozwiń
elf
  • elf
  • 23.03.2012 14:26

@ Ale autor jest mistrzem manipulacji !!! Prezes uświadomił sobie co buduje Ziobro i się przestraszył .Gdyby wrócili to po tygodniu wdeptał by ich w glebę . Kaczyński jest bezwzględny i mściwy .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Wargacki
  • Stefan Wargacki
  • 23.03.2012 13:02

Ambicje osobiste powinny P. Kurski iść na bok! Ważna jest Polska! Wszyscy widzimy co się dzieje ! Gdie patriotyzm!? Gdie odpowiedzialnośc za kraj!? Samo zaproszenie do powrotu świadczy o wielkości człowieka czyż nie!? Nie głosujemy na Solidarną Polskę!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
leming
  • leming
  • 23.03.2012 12:45

kaczynskiemu bynajmniej nie chodzi o jakies tam zera z sp

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaja
  • Kaja
  • 23.03.2012 11:56

Panie Kurski to nie Kaczynski powinien Was przepraszać to Wy Kaczyńskiego.Skończycie tak jak wasi koledzy i koleżanki nie dostaniecie sie do sejmu taka jest prawda.Tylko Kaczyński ma wizję naprawy Polski i tylko on to może zrobić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 23.03.2012 11:44

trzęsie portkami, bo w końcu przyjdzie mu zapłacic za terror IV RP