Facebook Google+ Twitter

Politycy w ogniu pytań! Zaproszenie na debatę akademicką

Studenci UW zapraszają do udziału w debacie akademickiej. Chcesz wiedzieć więcej o zarządzaniu kryzysowym w UE? Zobacz, jakich rozwiązań domagają się politycy od polskiego rządu. Dyskusja z ich udziałem zaplanowana została na 8 grudnia.

 / Fot. Szczebrzeszynski/GNU 1.2W najbliższy czwartek, 8 grudnia o godz. 9.00 rozpocznie się debata akademicka, zorganizowana przez studentów II roku Politologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie odbędzie się w sali Stronnictwa Demokratycznego, zlokalizowanej w Warszawie, przy ulicy Chmielnej 9.

W rozmowie wezmą udział znani polscy politycy z zarządu partii i posłowie na Sejm RP. Zaproszeni zostali członkowie: PO, PiS, PSL, RP, SLD, NP, UPR, PPP i PJN. Wśród gości, z pewnością nie zabraknie: Andrzeja Rozenka (RP), Bartosza Józwiaka (UPR), Elżbiety Jakubiak (PJN), Janusza Korwin-Mikke (NP) oraz Piotra Zgorzelskiego (PSL).

O projekcie


Od 1991 roku z inicjatywy prof. dr hab. Konstantego Adama Wojtaszczyka w Instytucie Nauk Politycznych UW regularnie odbywają się debaty akademickie. Organizacja przedsięwzięcia jest jednym z warunków zaliczenia zajęć z Integracji Europejskiej. Każdego roku, spotkanie poświęcone jest innemu zagadnieniu. Temat tegorocznej edycji to: "Zarządzanie kryzysowe w Unii Europejskiej".

Studencka dyskusja jest symulacją obrad Sejmu RP, podczas której uczestnicy wcielają się w role przedstawicieli polskich partii. Przydział studentów do poszczególnych grup następuje w sposób losowy. W spotkaniu uczestniczą zaproszeni politycy oraz media.

Dlaczego warto wziąć udział w debacie? Czytaj dalej na następnej stronie -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polityków najlepiej przepytać z znajomości prawa i ich obowiązków służbowych; bez tej wiedzy cóż mogą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.