Facebook Google+ Twitter

Politycy w TOK FM. Poseł Ruchu Palikota o PiS: Mamy w Polsce talibów

Politycy na co dzień dają nam tyle radości i złości, że niczym już żaden nas nie zaskoczy, i nie zdoła pokazać więcej zgrzytliwości, zgubności i zjadliwości. W sobotnim porannym programie TOK FM starło się dwoje posłów aż do śmieszności.

Nasi wspaniali wybrańcy narodu, jakimi są posłowie, mają pełno spraw ważnych na głowie, wśród nich "eksponowanie cielesności?" oraz ideologię: "Prymitywizmu" i "Współczesnych talibów". W radiowym starciu sześciu "Rannych Polityków" TOK FM doszło do ostrej wymiany zdań między posłanką Marzeną Wróbel z partii Zbigniewa Ziobry a Armandem Ryfińskim z Ruchu Palikota. Sprawa rozbiła się o akcję posłów z partii Palikota, którzy w Sejmie rozdawali młodzieży szkolnej prezerwatywy.

Młodzież przyszła do gmachu Sejmu, aby zapoznać się m.in. z plenarną salą obrad posłów. Salę widzieli, marszałek Sejmu – Ewę Kopacz również, ale też zobaczyli coś więcej: najprawdziwsze ruszające się jak żywe - prezerwatywy. Marzena Wróbel tej sceny nie widziała, a jednak zdębiała na wieść, że Janusz Palikot śmiał coś takiego strasznego do parlamentu wnieść.

W porannym programie TOK FM, pani posłanka w tym kontekście rzekła, iż cisną jej się na usta bardzo mocne słowa. Ale powie delikatnie, lecz dosadnie wprost, że "to było chamstwo". Poseł Armand Ryfiński natychmiast odciął się skromnie, choć wymownie: "Mamy współczesnych talibów w Polsce i to jest problem".

I tak od słowa do słowa, rozwinęła się ostra rozmowa. Właściwie wybuchła awantura. Posłem Ryfińskim wiała wysoka aspirantura, zaś posłanką Wróbel - komendantura, lub raczej ministrantura. Na początku fali spięcia europoseł Ryszard Czarnecki z PiS, mówił o "pajacowaniu polityków", a Armand Ryfiński wyjaśniał, że robił to w ramach wychowania i szkolenia młodego pokolenia, które niemal jak jeden mąż cierpi w szkołach na coraz więcej nieplanowanych ciąż.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

ABC
 • ABC
 • 06.06.2012 04:35

Oczywiście, ze mamay talibów!!! Palikot to polski Osama bin Laden!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciotokot
 • ciotokot
 • 05.06.2012 22:20

Ruch Idioty to fiuty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 03.06.2012 17:32

@ red , masz rację , prezes ciągle napruty . Jak wszyscy to wszyscy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 03.06.2012 13:01

Dlaczego toleruje się posłów, którzy są notorycznie na głodzie narkotykowym ,to szkodzi interesom Polski?.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
 • wincenty
 • 03.06.2012 12:20

niektorzy prezerwatywy nie potrzebuja.taki jaroslaw nawet nie wie co to jest do czego sluzy-to czlowiek praktyczny.niektore kobiety sa na tym podobnie. bzykac trzeba od rana do wieczora i od wieczora do rana.sasiad jak sie do tego dorwie to siedzi na tym jak osa na cukierku nawet przez caly tydzien.ale o tym pani posel marzenie nawet sie nie snilo.wielka szkoda dla niej

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 03.06.2012 09:31

Ja bym powiedziała inaczej - mamy agenturę i naćpanych posłów. Tak trzeba to niestety ująć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 02.06.2012 19:52

Bardzo fajny artykulik , weekendowy .
Co do tematu , popieram akcje . Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.