Facebook Google+ Twitter

Polityczna rozgrywka piłkarska

Po obejrzeniu ostatniego meczu naszej ukochanej reprezentacji czułem prawdziwy niedosyt. Widać było, jak krótko trzyma swych podopiecznych selekcjoner Leo Beenhakker.

Toż to wstyd, ażeby silna polska jedenastka nie dała rady jednej Finlandii (zbieżność z nazwą najchętniej nabywanej w naszym kraju wódki nieprzypadkowa...). A może panowie nie chcieli spalić się przed premierem (prezydentem?), który oglądał całe spotkanie z loży vipów? Teoretycznie oglądał, gdyż w owym miejscu sprytni Finowie dosyć wysoko wybudowali barierkę, co stanowiło zapewne nie lada przeszkodę dla szefa byłego już rządu... Może dlatego właśnie udało nam się wywalczyć AŻ remis? Wszak, sięgając pamięcią wstecz można zaobserwować, że wina za brak sukcesów polskiej piłki na arenie międzynarodowej leży, nie jak to się do tej pory wydawało, po stronie samych piłkarzy, czy kolejnych, zmieniających się selekcjonerów, a sławnych osobistości ze świata rodzimej polityki, które sporadycznie pojawiają się na meczach. I co ciekawe, są to zawsze mecze wyjazdowe.

Sami odpowiedzcie sobie, kto za te eskapady płaci...Tak było na mundialu w Korei, kiedy to grę naszych ,,chłopaszków" znawczym okiem obserwował Aleksander Kwaśniewski, tak było i rok temu na mistrzostwach świata za naszą zachodnią granicą, kiedy to ex - premier Marcinkiewicz dopingował biało - czerwonych w meczu przeciwko gospodarzom.

Zarówno w pierwszym jak i w drugim meczu polegliśmy, dlatego trzeba z całego serca podziękować Finom za ową barierkę, która w znaczny sposób zbliżyła nas do pewnego wyjścia z grupy eliminacyjnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pan płaci, pani płaci, ci państwo płacą :) Ale się uśmiałem z barierki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.09.2007 09:07

(+) :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe tezy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.