Facebook Google+ Twitter

Polityczne podniecenie PiS

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-08-26 20:49
  • Creative Commons

Polska scena polityczna zawłaszczona została przez trzy partie: PO, PiS i SLD. Próby utworzenia nowych, podejmowane co jakiś czas, nie przyniosły efektu. Tylko jedna z trojga przeżywa co jakiś czas specyficzne podniecenie polityczne.

Znane powiedzenie mówi:"kobieta zmienną jest". Może tak jest w rzeczywistości, nie mnie jednak to rozstrzygać. Niewątpliwie określenie to idealnie pasuje do partii Prawo i Sprawiedliwość, a już szczególnie do jej prezesa, Jarosława Kaczyńskiego.

Ostatnie miesiące pokazują, jak większość polityków PiS przeżywa swoisty polityczny fetyszyzm na oczach całego społeczeństwa; bez cienia zażenowania, czy wstydu. Podniety dostarcza im sam prezes partii. Objawia się ona głównie w jego wystąpieniach publicznych. Po każdym z nich słyszymy wtórujący chór członków PiS popadających w zbiorowy trans. Raz podnietę stanowi określenie, że mamy wybranego prezydenta "z przypadku", innym zaś, że oto tragedia pod Smoleńskiem, to "zbrodnia", jeszcze innym razem - że działania rządu Donalda Tuska były "zbrodnicze". I tak trwa owo "podniecanie" polityczne wśród zwolenników pana prezesa.

Obawiam się, czy nie należałoby zakazać dzieciom do szesnastego roku życia oglądania telewizji do godziny 22. Dla dobra ich zdrowia psychicznego i w dbałości o właściwy rozwój ich seksualności.

Podniecenie ma to do siebie, że szybko się kończy i po nim przychodzi szara rzeczywistość.
Mam nadzieję, że to uniesienie członków PiS też się kiedyś skończy, że już wkrótce, po wakacjach sejmowych nastąpi czas wytężonej pracy nad projektami ustaw, którymi Platforma Obywatelska i rząd Donalda Tuska zasypie szufladę marszałka Grzegorza Schetyny.

Przestaniemy wówczas z całą pewnością odczuwać narodowy orgazm, a zastąpi go radość tworzenia lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wasyl Szujski
  • Wasyl Szujski
  • 11.12.2011 01:52

Kolebuk ! Paszoł ty wpizdu !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytat:
"nastąpi czas wytężonej pracy nad projektami ustaw, którymi Platforma Obywatelska i rząd Donalda Tuska zasypie szufladę marszałka Grzegorza Schetyny"

Człowieku wierzysz w jakiekolwiek projekty ustaw PO?Coś tobie Panie na oczy zalazło i nie widzisz prawdziwej twarzy Platformy.Tych ludzi nie stać na zajmowanie się państwem oni maja inny cel. Należy cierpliwie czekać aż napchają sobie kieszenie to sami odejdą. Chyba że wcześniej ludzi ich pogonią jak to było w przypadku poprzednich wcieleń KLD, UW.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.08.2010 15:54

Przyjmuję Pana uwagi z pokorą, Robercie :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kazimierzu czy Pan odczuwa orgazm męcząc już w kolejnym artykule PIS? Mimo ,że z Panem się ogólnie nie zgadzam czytam Pana ale forma spada wraz z ilością. Jest Pan sporowcem czy DO tu ilość nie przechodzi w jakość. Kilka Pana art. to perełki szkoda ,że czasem Pan nie pisze na świeżości. Wie Pan 'zejście z gór''. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.