Facebook Google+ Twitter

Polityka, Lunacek, "rodzina" i hipokryzja

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2014-02-06 12:12

We wtorek 4 lutego br. w europarlamencie przyjęto raport Lunacek. Platforma Obywatelska, PiS i PSL głosowały przeciwko tej regulacji. Co musi się stać, żeby homoseksualiści nie byli traktowani w Polsce jak ludzie gorszej kategorii?

Organizacja Human Rights Watch, walcząca o obronę praw człowieka opublikowała we wtorek film, na którym pokazano, jak w Rosji traktuje się osoby o orientacji homoseksualnej. Bicie, kopanie, podpalanie ciała, polewanie moczem, przykładanie pistoletu do głowy to tylko niektóre z obrazów, jakie można tam zobaczyć. A wszystko dlatego, ponieważ homoseksualizm jest nietolerowany przez Władimira Putina, przez Rosjan i przez ruchy nacjonalistyczne.W Polsce orientacja homoseksualna również nie jest akceptowana. Oglądając ten film zastanawiałem się, kiedy ja zostanę schwytany przez grupę popierdoleńców z orłem na piersi, wielbiących "żołnierzy wyklętych", i za to, że jestem jaki jestem zostanę rozebrany i skopany? Kiedy podobne sytuacje zaczną mieć miejsce w naszym kraju?

Prawdopodobnie niedługo. Polskiemu społeczeństwu wmawia się bowiem, że geje i lesbijki są diabłami w ludzkiej skórze. Homoseksualiści są obecnie winni wszystkiemu, co najgorsze w Polsce. Podobno chcą krzywdzić dzieci, bo podobno związki partnerskie "służą adopcji dzieci" i "rozbijaniu polskich rodzin". Są odpowiedzialni za pedofilię w "kościele katolickim", bo to geje molestują dzieci w "kościele", nie księża (tezy z prawicowych portali). Ostatnio wmawia wam się, drodzy Polacy, że programy "genderowe" tworzą osoby, które uprawiają seks w sposób taki jakby "tłok silnika, zamiast w cylindrze silnika, poruszał się w rurze wydechowej". Łykacie to, owszem. Co to jest "gender"? - "no te, pedały", odpowiadacie. Dajecie sobą sterować i manipulować. Czy przebudzicie się wtedy, kiedy zaczną ginąć ludzie?

Śmiem twierdzić, że nie. Kiedy czytam, że poprzez przyjęcie rezolucji, mówiącej o przeciwdziałaniu homofobii i dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową "możemy zapomnieć o pojęciu tradycyjna rodzina" to jest mi smutno. Jest to przecież głos ludu, ludu polskiego, który połknął wszystko, co mu przekazano, podchwycił podaną na tacy retorykę, ludu, który daje sobą manipulować. Czytam po raz kolejny o ograniczaniu praw rodziny, o rzekomych karach za obrazę homoseksualisty, o liście zaburzeń WHO. I zadaję sobie pytanie, czy jeśli w Polsce powstanie "ruch leczenia gejów", który będzie "leczył" homoseksualistów w ten sam sposób jak to się dzieje w Rosji to osoby oburzone łamaniem ich praw przez raport Lunacek również zaprotestują? Obawiam się, że nie.

Sądzę nawet, że chętnie dołożą kopa od siebie. W imię miłości bożej i szybszego "wyleczenia" tego okropnego "zboczenia".

Epilog

Na koniec ciekawostka. Nad rezolucją Lunacek głosowano we wtorek. Wszyscy europarlamentarzyści Platformy Obywatelskiej byli przeciwni jej przyjęciu, w tym Jarosław Wałęsa, syn Lecha.

We wrześniu ub.r. Grupa TVN intensywnie promowała film "Wałęsa". Własnie dlatego Jarosław Wałęsa pojawił się w otwierającym sezon jesienny odcinku programu "Kuba Wojewódzki". Przez pierwszą część show rozmowa oscylowała wokół filmu, a jakże. Potem jednak Wojewódzki zaczął wypytywać europosła o tematy światopoglądowe.

Było to krótko po tym jak Lech Wałęsa powiedział w TVN24, że geje powinni być trzymani "za murem", zatem Kuba zapytał Wałęsę, dlaczego nie pojawił się na "paradzie równości", mimo iż otrzymał zaproszenie od organizatorów.

- Bo mnie to nie interesuje - odparł Jarosław Wałęsa. - Będę walczyć do końca swoich sił o równouprawnienie dla każdego - dodał.
- Czyli geje mogą się pobierać?
- Mogą, co mnie to obchodzi - stwierdził.

Syn byłego prezydenta posiada poglądy zbliżone do Ruchu Palikota również na temat narkotyku, jakim jest marihuana. - Uważam, że zioło powinno być legalne. Niech to przejdzie przez parlament, nie powinno być hipokryzji. Bo jeżeli marihuana jest nielegalna, to i alkohol powinien. Jeśli alkohol jest legalny, to i marycha powinna. Takie jest moje stanowisko - powiedział.

Zbliżają się wybory do europarlamentu, a Wałęsa będzie w nich startował. Niestety dla wyborców, czym innym są poglądy osobiste, a czym innym poglądy przekazywane owcom, które w maju pobiegną do urn i wybiorą go na kolejną kadencję. Platforma Obywatelska opiera się przecież na prawicowym elektoracie. Żeby zostać wybranym nie można popierać homoseksualistów, bo poprzez popieranie praw dla osób homoseksualnych "możemy zapomnieć o pojęciu tradycyjna rodzina". I zapomnieć o mandacie europosła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (66):

Sortuj komentarze:

@Łukasz Brzezicki - naucz się czytać ze zrozumieniem pełne wypowiedzi a nie fragmenty.

Pani Marto, ja tych praw nie tworzyłem i nie wiem co kierowało ustawodawcami gdy je tworzyli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, jak się do tak rozumianych preferencji ma brak kas fiskalnych w kancelariach parafialnych?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.02.2014 12:02

Redaktor naczelny jednej z prawicowej i bardzo zajadłej gazety nie ma ani żony, ani dzieci. Czy przez to jest "gorszy"? Nie, jest wynoszony pod niebiosa.

Ilość urodzonych dzieci. Żałosne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No więc powinniśmy się zgodzić z tym, że preferencje wszelkiego rodzaju powinny służyć przede wszystkim ułatwieniu spłodzenia i wychowania potomstwa. Nie ingeruje to w niczyją wolną wolę, ale skłania do pewnego zgodnego z biologią priorytetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I żeby nie było...sama mam dwoje dorosłych dzieci plus trójkę wnucząt. Nie mam nic przeciwko posiadaniu dzieci- wręcz przeciwnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, zgadzam się , natura dała nam taką możliwość, ale to nie jest imperatyw. Mamy wolną wolę. Zanim się spłodzi , warto się też zastanowić czy mamy możliwości materialne i psychofizyczne do wychowania potomstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Beato, a jak pod względem biologicznym oceniać jakikolwiek gatunek, jak nie przez możliwość jego przedłużenia? Przecież przetrwanie i przekazanie genów to podstawowe zadanie każdej istoty żywej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bartłomiej Bąk Wczoraj 18:32 : "Pani Beato, czuje się zażenowany czytając takie argumenty".
A ja czuję się zażenowana tym, panie Bartku, że wartość człowieka próbuje Pan udowodnić ilością spłodzonych dzieci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto, nie jestem pewny czy to czynniki kulturowe i psychologiczne, a jeśli tak, to czy nie takie same są uwarunkowania homoseksualizmu? Wszystkie te parafilie znane są już ze starożytności a kultura trochę się od tamtego czasu zmieniła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Pani Marto, sama natura sprawia, że niektórych pociągają dzieci, innych zwierzęta, a jeszcze innych zwłoki."

Nie do końca. Nikt nie rodzi się pedofilem, zoofilem ani nekrofilem. Do powstawania parafilii przyczyniają się czynniki psychologiczne i kulturowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.