Facebook Google+ Twitter

Polityka medialna PiS. Hofman chciał "wystawić" innego posła

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-11-13 19:33

Tydzień temu zmianie uległa polityka medialna PiS. Posłowie zapraszani do programów telewizyjnych oraz poproszeni o wywiad muszą najpierw uzyskać zgodę Adama Hofmana. Dziś Hofman nie zgodził się na udział posła PiS w programie Polsat News.

 / Fot. Boston9/CC 3.0Producenci programu "Tak czy nie" zaprosili posła Bartosza Kownackiego. Poseł zgodził się i chciał wziąć udział w nagraniu. Zgody nie wyraził jednak rzecznik PiS Adam Hofman. Biuro prasowe zaproponowało, by w programie uczestniczył inny poseł, którego zaakceptował Hofman. Producenci odmówili. Tematem odcinka miał być wpis o spaleniu tęczy na pl. Zbawiciela w Warszawie, który Kownacki umieścił 11 listopada na Facebooku. Poseł cieszył się ze spalenia tęczy, którą nazwał "pedalską", pisał o "promocji pedalstwa", a Hannę Gronkiewicz-Waltz nazwał "bufetową".

Zdaniem Agnieszki Gozdyry, prowadzącej "Tak czy nie", nowa polityka personalna PiS jest "próbą wpływania na niezależne media". Stwierdziła, że może to doprowadzić do sugerowania pytań przez polityków. / Fot. screen / FB

Otóż, szanowni politycy PiS i konkretnie panie rzeczniku Hofman, nie jest Pan wydawcą programu Tak Czy Nie ani jego producentem. To nie Pan ustala listę gości do naszego programu. Nie pozwolimy sobie na to, by Pan (lub ktokolwiek inny) ustawiał nam gości do programu. To my decydujemy o tym, jakie poruszamy tematy i kogo zapraszamy, a dana osoba - czy takie zaproszenie przyjmuje. Mogę zdradzić, że wielu posłów PiS (i nie tylko) chciało/chce być gośćmi tego programu - co bardzo nam pochlebia. Ale nowa polityka personalna PiS jest PRÓBĄ WPŁYWANIA NA NIEZALEŻNE MEDIA, na co nie możemy sobie pozwolić. Jeszcze raz: politycy ŻADNEJ partii nie są i nie będą u nas wydawcami - napisała na Facebooku.

Adam Hofman nie widzi nic niestosownego w nowym sposobie komunikacji jego ugrupowania z mediami. Po godz. 20 napisał na Twitterze: Prawo i Sprawiedliwość będzie decydować, kto nas reprezentuje w mediach. Tylko tyle i aż tyle.

"Tak czy nie" to program publicystyczny emitowany w Polsat News codziennie od poniedziałku do piątku o 21:30. Prowadzący stawiają pytanie dnia, a goście wymieniają się poglądami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

" Partia to Ja"

Prezes

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polityka nie była, nie jest i nigdy nie będzie czysta. Możemy tylko mieć nadzieję, że nie będzie śmierdzieć bardziej niż teraz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS - Prawda i Stanowisko w każdej sprawie Przedyskutowane i Stonowane przez Prezesa i Sierściucha... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak jest, towarzyszu Konopka: jedność partii jednością narodu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.11.2013 13:37

Powstał hejtowy fanpejdż A.Gozdyry. Wchodzę, czytam komentarze. Jeden ma poprzedniego pracodawcę TVN24, inny - Cyfrowy Polsat. Panowie, to nie Gozdyra was zatrudniała.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.11.2013 13:33

Dokładnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ileż radości z warcholstwa posła Kłopotka, ileż nadziei, że niezdyscyplinowani koalicjanci "uwalą" głosowania w Sejmie!.

A w PiS - jeden wódz, jedna partia, jedno słowo batiuszki, a poza tym mordy w kubeł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.11.2013 11:14

Poniedziałek: posłowie PiS nie komentują tęczy.
Wtorek: posłowie PiS nie komentują tęczy.
Środa: od rana posłowie PiS mówią w mediach "tęcza jest symbolem homoseksualizmu". Zapewne takiego smsa i maila otrzymali rano.

Tak się uprawia politykę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.11.2013 11:07

@Jerzy Konopka,

Ma pan sprany mózg? Polecam film dokumentalny "Władcy marionetek". Smsy mają wysyłane wszyscy posłowie ze wszystkich partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że mają racje. Powinni sklonować Hofmana, aby mógł być w kilu miejscach na raz.
W końcu jego przyrodzenie chce bez wątpienia oglądać wiele kobiet. Inaczej im nie dogodzi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.