Facebook Google+ Twitter

"Polityka" opublikowała Ranking Posłów 2008

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-18 19:21

Ludwik Dorn z PiS, Ryszard Kalisz z SLD i Janusz Palikot z PO znaleźli się wśród laureatów 12. rankingu posłów tygodnika "Polityka".

Najlepszych posłów, najbardziej udane parlamentarne debiuty oraz parlamentarzystów, którym należy wysłać sygnały ostrzegawcze typowało prawie 40 dziennikarzy ze wszystkich najważniejszych mediów oraz szefowie biur prasowych klubów parlamentarnych.

W dziesiątce najlepszych posłów znaleźli się także Jakub Szulc z PO, Joanna Kluzik-Rostkowska, Paweł Kowal i Paweł Poncyljusz z PiS, Witold Gintowt-Dziewałtowski i Janusz Zemke z SLD oraz Andrzej Grzyb z PSL. Ludwika Dorna wyróżniono między innymi za szybkie przeistoczenie się z "żelaznego Ludwika" w niezwykle pracowitego szeregowego posła komisji zdrowia". U Kalisza dziennikarze docenili kompetencję, zwłaszcza podczas prac Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Palikot zasłużył się pomysłem stworzenia komisji Przyjazne Państwo.

Najbardziej obiecującymi debiutantami w ławach sejmowych zostali uznani: Magdalena Gąsior - Marek i Joanna Mucha z PO, Mariusz Kamiński i Elżbieta Jakubiak z PiS oraz Bożena Kotkowska z SDPL-Nowej Lewicy. Na sygnały ostrzegawcze - zdaniem dziennikarzy - zasłużyli Konstanty Miodowicz z PO, a także Nelli Rokita i Zbigniew Ziobro z PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.