Facebook Google+ Twitter

"Polityka" ujawniła nagranie rozmowy z Dubienieckim. Marta Kaczyńska kłamała?

Stając w obronie swojego męża, Marcina Dubieneckiego, Marta Kaczyńska minęła się z prawdą. Na blogu napisała, że mąż nie wiedział o nagrywaniu wywiadu. Tymczasem światło dzienne ujrzały fragmenty nagrania, które temu przeczą.

 / Fot. Bartosz Staszewski, PRS Team.net, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kaczynscy.JPG, CC 2.5 W opublikowanych przez serwis polityka.pl fragmentach rozmowy Dubieniecki stwierdza, że "ma gdzieś", co "mówią i piszą dziennikarze". Słowa "pani i tak to nagrywa, to sobie później odsłucha" wskazują zaś jednoznacznie, że Dubieniecki wiedział o nagrywaniu rozmowy. Oznacza to, że 25 lutego br. Marta Kaczyńska na swoim blogu napisała nieprawdę, oznajmiając, iż jej mąż "nie miał świadomości, że jest nagrywany".

Niech się pan ode mnie odpier...! - Dubieniecki obraża dziennikarza

Mimo, że Marta Kaczyńska nie była przy rozmowie Dubienieckiego z dziennikarzem, napisała, że rozmowa "nie była wywiadem", a jej mąż "nie autoryzował tekstu" - podaje onet.pl

Dubienieckiemu zarzucono współpracę z radcą prawnym, który był zamieszany w aferę związaną z zakupem ziemi pod budowę ambasady Egiptu w Warszawie. Ujawniono również, że mąż Marty Kaczyńskiej jest właścicielem firmy MD Incest Group, jednak faktycznie należy ona do znanego gangstera Tomasza M. ps. Matucha, który obecnie odsiaduje wyrok w więzieniu. Następną sprawą był fakt ułaskawienia w 2009 roku przez Lecha Kaczyńskiego wspólnika Dubieneckiego, na którym ciążył wyrok za wyłudzenie pieniędzy z PFRON.

Nie byłem wspólnikiem Adama S. - Dubieniecki odpiera zarzuty mediow

Marcin Dubieniecki wydał 8 marca oświadczenie, że za wszystkie jego kłopoty odpowiedzialni są dziennikarze. Zarzuca mediom nieuczciwość i brak rzetelności. Stwierdza, że publikacje na jego temat uderzają w Jarosława Kaczyńskiego - pisze polityka.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

elza
  • elza
  • 17.03.2011 20:53

Panie Dubieniecki ,chciał pan do polityki i się nie udało.Poza tym po której jest pan stronie ? Korzenie komunistyczne ,poglądów nie zmienia się z dnia na dzień. Ordynacka to pana drugi dom .Pani Marto ,warto było tłumaczyć mąża?

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 16.03.2011 06:52

''Czy warto wierzyć w coś co pisze Gazeta Wyborcza? ''
Może lepiej czytać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy warto wierzyć w coś co pisze Gazeta Wyborcza?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ojciec Dyrektor
  • Ojciec Dyrektor
  • 15.03.2011 21:47

frajerze - to twoim zdaniem wspólnik gangsterów Dubieniecki broni polskości? Czym? Swoimi oszustwami? No tak, PiS jaet taki jaki jest, niczego lepszego nie można się po tej kloace spodziewać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
frajer
  • frajer
  • 15.03.2011 20:50

POmazańcy na pochybel z wami rozwaliście gospodarkę i jeszcze śmiecie atakować tych co bronia polskości fe!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek D
  • Jacek D
  • 15.03.2011 20:40

P.S W akcie zemsty za to co robił Pan Tusk, czy raczej czego nie robił, przez ostatnie cztery lata postanowiłem nazwać mojego nowego pieska Donald. Za każdym razem gdy zawołam: do nogi, siad, waruj, będzie to jakaś forma zemsty (No dobrze, tak szczerze na razie tylko rozważam ten pomysł. Przeżywam wewnętrzną rozterkę. Piesek jest słodziutki i nie chcę, żeby już na nowym starcie miał zmarnowane życie).Wzięliśmy go ze schroniska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek D
  • Jacek D
  • 15.03.2011 20:31

Podobno Dubienicki w Gazecie Wyborczej opublikował ogłoszenie, cennik, że za ułaskawienie od teścia siedemnaście tysięcy złotych jeśli na gruncie finansowym, czterdzieści tysięcy za gwałt, osiemdziesiąt tysięcy za morderstwo. Nie pamiętam tylko z jakiego dnia było to wydanie ale na pewno cennik był publikowany w Gazecie Wyborczej. Jak się dowiem dam znać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek D
  • Jacek D
  • 15.03.2011 20:25

DUBIENICKI WIEDZIAŁ O WYWIADZIE!!! BOŻE ŚWIĘTY DLACZEGO WYDANIA INFORMACJI OD TEGO NIE ZACZĘLI TYLKO O GŁUPIEJ JAPONII I JAKIMŚ TAM REAKTORZE. A tak na poważnie, niedługo zacznie się pisać coś w stylu. DUBIENICKI OSZUKAŁ PANIĄ W SKLEPIE NA DWADZIEŚCIA GROSZY! CZY KACZYŃSKA WIEDZIAŁA. BOŻE ŚWIĘTY. BOŻE ŚWIĘTY. MEDIA SAM Z SIEBIE ROBIĄ KABARET.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem, czemu tak uparcie bronią panowie tego młodego człowieka. Jak już pisałam w komentarzach, nie wierzę, by prezydent Kaczyński ułaskawił Adama S. i utwierdzam się w tym przekonaniu, czytając to:
link
Proszę zwrócić uwagę na te fragmenty:
"Za prezydentury Lecha Kaczyńskiego kancelaria adwokacka Marka Dubienieckiego, ojca Marcina, złożyła łącznie 18 wniosków o ułaskawienie - tak wynika z ustaleń "Wprost". W żadnej z tych spraw prezydent nie skorzystał z prawa łaski."
"Z ustaleń "Wprost" wynika, że Lech Kaczyński był bardzo niezadowolony z tego, że kancelaria, w której pracował jego zięć, była tak aktywna w sprawie ułaskawień. Tym bardziej, że dwóch urzędników z prezydenckiego biura obywatelstw i prawa łaski poskarżyło mu się, że Marcin Dubieniecki wypytywał ich o los spraw kierowanych przez jego ojca."
Skoro darzyli panowie Lecha Kaczyńskiego szacunkiem, to nie powinniście podważać prawdziwości tych ustaleń, które świadczą, że był człowiekiem dalekim od nepotyzmu. Jednocześnie powraca pytanie, kto z pracowników kancelarii postarał się o pozytywne rozpatrzenie kwestionowanego wniosku i co nim kierowało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 15.03.2011 17:42

Kto kogo pomówił i o co ?