Facebook Google+ Twitter

"Polityka wasza - bieda nasza". Związkowcy pikietowali w Katowicach

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-05-25 18:58

Dziś związkowcy NSZZ "Solidarność" protestowali jednocześnie w kilku miastach wojewódzkich. W Katowicach, na placu obok gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, demonstrowało ponad trzy tysiące osób.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Godzina 15.30. Ponad 3 tys. manifestantów zgromadzonych przed gmachem Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Fot. Adam Skalski
Godzina 15.30. Ponad 3 tys. manifestantów zgromadzonych przed gmachem Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Fot. Adam Skalski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 26.05.2011 19:33

Narodzie, Prez. Łukaszenka ma pełne prawo nazywać Polskę czasów Tuska i PO - KRAJEM REŻIMOWYM.
To ekipa PO jest dla Łukaszenki, Fidela i Kim Dżong Ila wzorem tłumienia obywatelskiej krytyki.

A CO BĘDZIE NA 2 M-CE PRZED WYBORAMI?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 26.05.2011 19:24

USUNIĘTO NORMALNY WPIS MÓWIĄCY PRAWDĘ ŻE TUSK I PO TO JAK ROPIEJĄCY WRZÓD NA ZDROWYM TYŁKU NARODU, A POZOSTAWIONO WPIS @myNaród Dzisiaj 07:41, KTÓRY OPOWIADA O PUSZCZALSKIEJ ŻONIE.

NIEZŁY TEN PORTAL.

WYSTARCZYŁO POGROZIĆ PALUCHEM TWÓRCY ANTYKOMORA I JUŻ WYDAWCY W24VSR.JĄ ZE STRACHU.

TUSKA I PO MUSI NARÓD KOCHAĆ. TO NI TYLKO KRAJ ZŁODZIEJI, SKORUMPOWANYCH SZUI ALE TEŻ POLITYCZNYCH OBŁUDNIKÓW

Komentarz został ukrytyrozwiń
@myNaród
  • @myNaród
  • 26.05.2011 07:41

A w 2001 roku to żona mi się nie puszczała,dzieci mnie szanowały,nie miałem problemów z prostatą i w ogóle byłem piękny,młody i bogaty.A teraz panie...ech,gdyby nie Tusk...

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 26.05.2011 05:50

Krzysztof. Wczoraj 23:43

zapytaj mamy po ile u was w Polsce B jest np chleb słonecznikowy

za 1 kg oczywiście, a nie za sztukę.

to nabędziesz wiedzę, może się przekonasz i przestaniesz pleść głupoty

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba wszystko oddać związkom zawodowym;
http://www.wnp.pl/artykuly/zwiazki-zawodowe-bronia-az-do-konca,2672.html

A potem przyjdzie walec i wyrówna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof.
  • Krzysztof.
  • 25.05.2011 23:43

do myNaród - co to za chleb taki drogi? U nas (okolice Warszawy) takiego nie ma... :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 25.05.2011 22:54

Arka aut!Sędziowie aut!Powoli padaja mity!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 25.05.2011 19:28

2007r (wczesny tusek). - chleb po 2,30 zł/kg
2011r (schyłek tuska). - chleb po 6,90zł/kg

TOŻ TO PRAWDZIWY CUD
dlaczego naród protestuje?
NIE WIEM