Facebook Google+ Twitter

Polka prowadzi w zawodach Paralotniowego Pucharu Świata

Po czterech konkurencjach w rozgrywanych w tureckiej miejscowości Kayseri zawodach Paralotniowego Pucharu Świata, reprezentantka Polski - Klaudia Bułgakow - prowadzi w klasyfikacji kobiecej.

Klaudia Bułgakow / Fot. kadra.paralotnie.com.plNa zawodach Paralotniowego Pucharu Świata w Kayseri w Turcji rozegrano do tej pory 4 konkurencje przelotowe o długościach tras od 58 do 77 km. W zawodach bierze udział 121 pilotów z całego świata, w tym pięcioro reprezentantów Polski. Klaudia Bułgakow prowadzi obecnie w klasyfikacji kobiet.

Klaudia Bułgakow w powietrzu. / Fot. Krzysztof ZiółkowskiBudujące się w poprzednich dniach chmury burzowe powodowały konieczność przerywania lotów ze względów bezpieczeństwa, ale warunki pogodowe w tamtym rejonie poprawiają się i jest jeszcze możliwość rozegrania dwóch konkurencji do końca zawodów.

Paralotniarstwo to jedyny sport lotniczy, w którym rozgrywane są zawody typu puchar świata - zawody o profesjonalnym charakterze rozgrywane w kilku edycjach w ciągu roku. Wyniki z poszczególnych edycji sumują się.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zapomniałem!
+ ... dla Klaudii ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

WOW! Po tytule spodziewałem się, że będzie o Ewie, a tu taka niespodzianka! Gratulacje!

BTW Cześć Ziółek! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.