Facebook Google+ Twitter

Polka z Chicago zabiła dwójkę dzieci, bo chciała uwolnić ich dusze

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-02 12:33

Mieszkająca od 12 lat w Chicago Polka zasztyletowała nożem kuchennym swojego 7-letniego syna oraz 5-letnią dziewczynkę, którą się opiekowała. Za podwójne morderstwo pierwszego stopnia grozi jej dożywocie.

 / Fot. John D. Buell, CC 2.5Ciała dzieci znaleziono w domu matki dziewczynki w Naperville, na przedmieściach Chicago, gdzie Elżbieta P. miała się nimi opiekować. Na ciele chłopca stwierdzono 100 ran kłutych, dziewczynka otrzymała ich dwa razy mniej.

Podczas przesłuchań Polka zmieniała swoje zeznania. Na początku utrzymywała, że dzieci zostały zabite przez włamywacza, ostatecznie jednak przyznała się do winy. Jej zdaniem słyszała głosy demonów, a dzieci pozbawiła życia chcąc uwolnić ich dusze. Z relacji prokuratora wynika, że kobieta zaatakowała je, gdy zamiast jej posłuchać i pójść spać, zaczęły skakać po łóżku. Przed ich zabiciem Polka kazała im klęczeć i modlić się, a synowi przed śmiercią powiedziała, że ten pójdzie do nieba. Raniony chłopiec miał prosić ją o litość, ale bezskutecznie.

Elżbieta P. zeznała również, że była zła na swojego męża, Artura P., który jej zdaniem nie doceniał jej i nie poświęcał wystarczająco dużo czasu. Mordując syna, chciała sprawić mu ból i pokazać, jak sama się czuła przez te wszystkie lata, będąc z nim w związku. Mężczyzna, na co dzień kierowca ciężarówki, stwierdził, że teraz chce się skupić jedynie na pogrzebie syna.

Tymczasem oskarżona trafi wkrótce na obserwację psychiatryczną, choć policjanci twierdzą, że nie sprawia ona wrażenia chorej. Jeśli zaś Elżbieta P. zostanie uznana winną, grozi jej najwyższy wymiar kary w stanie Illinois, czyli dożywocie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Każdy ma swoje metody wychowawcze, ale ona przeczytała chyba jakiś poradnik dla mam z watykańskiej Listy Ksiąg Zakazanych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przerażające! Wprost nie do wiary!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.