Facebook Google+ Twitter

Półkolonie w Niemczech - ciekawa forma spędzania wakacji

Podczas wakacji nie wszystkie dzieci mają okazję wyjechać poza swoje miejsce zamieszkania. Powody są różne. Półkolonie są ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Zapewniają aktywny wypoczynek poprzez różnorodne zajęcia, także uczą.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Albstadzkie półkolonie organizuje Kościół Ewangelicki dla dzieci wszystkich nacji, religii i bez religii. Co roku odbywają się na Waldheim, w lesie na szczycie jednej z gór. Leśne chatki służą dzieciakom doskonale. Fot. H. Krüsch
Albstadzkie półkolonie organizuje Kościół Ewangelicki dla dzieci wszystkich nacji, religii i bez religii. Co roku odbywają się na Waldheim, w lesie na szczycie jednej z gór. Leśne chatki służą dzieciakom doskonale. Fot. H. Krüsch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

@ Panie Andrzeju, to była skomasowana akcja. Hihihi...! w ciągu niecałej godziny sześć "1" mi się dostało. To rekord, nie byle jaki. Ubawiłam się zdrowo!
Za komuny to i ja, będąc dzieckiem, na półkolonie chodziłam. Pamiętam, że mi się podobało. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też słyszałam, że w Polsce półkolonie nie za dobrze funkcjonują. A to takie dla dzieci ważne. Przecież podczas wakacji nie wszystkie mają okazję wyjechać poza miejsce zamieszkania. Półkolonie są ciekawą formą spędzania wakacji. Dzieci zdobywają tam nowe doświadczenia i aktywnie spędzają czas.
Nikt mi chyba nie powie, że lepiej jest zostawić dzieci w czasie wakacji w domu, gdzie często najatrakcyjniejszy okazuje się być internet, a w nim masa zagrożeń... albo podwórko, albo, co gorsza, ulica.

@ Krytyczny
Dziękuję za ocenę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
krytyczny
  • krytyczny
  • 19.08.2012 12:56

zdjęcia beznadziejne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie półkolonie dla dzieciaków to świetna sprawa, zwłaszcza dla pracujących rodziców...Obecnie i u nas są modne bo wygodne. Rano zawożą wnuczkę na zajęcia i odbierają po pracy. Dzieci świetnie się bawią, mają ciekawe zajęcia, poznają nowych znajomych i wiele się uczą...nawet kląć...ale tego należy oduczyć...:) Fajne foteczki na +5. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas trochę ta sprawa kuleje. Szczególnie na "prowincji" jak mawiają Warszawiacy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.