Facebook Google+ Twitter

Polonia Bydgosz ma swój własny napój energetyczny

Na zorganizowanej w dniu dzisiejszym konferencji prasowej, władze Polonii Bydgoszcz poinformowały, że podpisały umowę sponsorską z Wytwórnią Wody Źródlanej Połczyn Zdrój S.A. Efektem zawartego kontraktu jest stworzenie napoju energetycznego Speedway Polonia Energy Drink.

Speedway Polonia Energy Drink / Fot. Dariusz Witkowski- Każdy kto kupi butelkę napoju energetycznego wspiera bydgoski speedway, gdyż część zysków zasila klubową kasę. Cena jednego litra to 3.49 zł, plan minimum zakłada sprzedaż w granicach 10.000 butelek miesięcznie. Do zakupu skłania na pewno cena i sama idea, sprawdzimy ilu kibiców ma Polonia - mówi dyrektor handlowy klubu Jaromir Kaczanowski.

Niestety w tym sezonie napoju nie będzie można zakupić na stadionie, powodem jest wiążący kontrakt klubu z Coca-Colą. Umowa została podpisana na okres 3 lat.

Napój można kupić w sklepach województwa kujawsko-pomorskiego, jego dystrybucją zajmie się firma Kuniszyk z Bydgoszczy. W najbliższym czasie napoje energetyczne będą miały także inne drużyny żużlowych. W kolejce są kluby z Częstochowy, Tarnowa, Rzeszowa i Gorzowa. Od roku na rynku dostępny jest już "energetyk" w Zielonej Górze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.