Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26668 miejsce

Polonia Bytom z elektronicznym identyfikatorem kibiców

W trosce o ład i bezpieczeństwo na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy Olimpijskiej został zainstalowany elektroniczny system identyfikacji kibiców.

Klub Sportowy Polonia Bytom Spółka Akcyjna. www.wikipedia.org / Fot. UostofchuodnegoSukcesywnie modernizowany stadion bytomskiej Polonii w ostatnim czasie doczekał się elektronicznego systemu identyfikacji kibiców. Te jakże niezbędne urządzenia poprawiające jakość bezpieczeństwa na stadionie zostały zainstalowane za kwotę 618,5 tysiąca złotych. Ma to zachęcić szerszą grupę społeczeństwa do uczestnictwa w widowiskach piłkarskich.

A jak to będzie działać?
Zainstalowane kołowrotki z elektronicznym systemem identyfikacji kibiców. / Fot. Piotr A. JeleńKażdy chętny, chcący obejrzeć mecz piłkarskiej ekstraklasy, będzie zobowiązany zaopatrzyć się w kartę kibica, którą będzie można sobie wyrobić w kasach biletowych. Na identyfikatorze znajdować się będą dane użytkownika: imię, nazwisko, PESEL oraz zdjęcie. Ponadto przy zakupie biletu lub karnetu kibicowi przydzielone zostanie miejsce w odpowiednim sektorze stadionu.
Wchodzący na stadion kibic, będzie musiał identyfikator przyłożyć do czytnika w jednym z czterech miejsc, który pozwoli mu wejść do odpowiedniego sektora.

Miejmy nadzieję, że system pozwoli na bezpieczny pobyt na boisku podczas meczu / Fot. Piotr A. JeleńWiadomo, iż osoby, które obecnie nie mają prawa wstępu na stadion, a do tej pory zakaz ten łamały, w chwili obecnej zostają pozbawione wszelkich złudzeń. Należy życzyć zawodnikom i kibicom, by spotkania piłkarskie rozgrywane na bytomskim stadionie przynosiły zadowolenie obu stronom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Panie Mirosławie "...Każdy chętny, chcący obejrzeć mecz piłkarskiej ekstraklasy, będzie zobowiązany zaopatrzyć się w kartę kibica, którą będzie można sobie wyrobić w kasach biletowych..." i po ptokach, cały ambaras. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak a co z tymi z innych miast ,przykladowo jestem u rodzinny na slasku i co wtedy,jak bym chcial obejrzec mecz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, to powinien być standard

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie, tak.! ))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny pomysł, taki system przydałby się na wszystkich stadionach 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.