Facebook Google+ Twitter

Polonia Warszawa zagra z Widzewem Łódź w 6. kolejce Ekstraklasy

W piątkowy wieczór Widzew Łódź zagra z waleczną drużyną Czarnych Koszul. Będzie to mecz dwóch wyróżniających się zespołów polskiej ligi.

Stadion Polonii Warszawa http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kamiennapolonia.jpg&filetimestamp=20080604150140, Licencja- Creative Commons 3.0 / Fot. EnejsiHistoria meczów obydwu drużyn

Na przestrzeni ostatnich 10 lat były sezony, w których tylko jedna z drużyn grała w ekstraklasie. W ostatnich 8 meczach obydwu drużyn w sezonach 02/03, 03/04, 10/11, 11/12 z reguły spotkania kończyły się remisem, bądź zwycięstwem drużyny łódzkiej. Tylko raz Polonii udało się wyjść zwycięsko z konfrontacji z drużyną RTS. W sezonie 02/03 gola samobójczego strzelił były Polonista Maciej Szefren. Tym samym Czarne Koszule wygrały 1-0.

Najnowsze wieści z obydwu klubów

Polonia Warszawa po bardzo dobrym meczu z warszawską Legią ma trzy dni więcej na przygotowanie się do meczu z liderem ekstraklasy łódzkim Widzewem.
Drużyna z Łodzi miała okazję powiększyć przewagę nad stołeczną Legią do 4 punktów. Jednak trudny mecz z przeciwnikiem z Zabrza zakończył się wynikiem 1-1.

W obozie Polonistów nie panują najlepsze nastroje bowiem nowy właściciel
Ireneusz Król zalega z wypłaceniem pensji swoim zawodnikom. Pierwszą deklarację prezes Polonii złożył na przedligowym zgrupowaniu w Gutowie Małym. Obiecał, że do końca sierpnia płatności zostaną uregulowane. Nowym terminem był 10 września ale i ten nie został dotrzymany. Według Króla zaległości regulowane są zaliczkami. Problem ten jednak nie dotyczy pracowników administracji, czy sztabu szkoleniowego. Zawodnicy nie kryją irytacji i taka atmosfera może przełożyć się na piątkowy mecz z łódzkim Widzewem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Only Widzew
  • Only Widzew
  • 27.09.2012 11:02

To co zrobiła Pani Prezydent Łodzi woła o pomstę do nieba. Obiecany stadion nie powstanie! Widzewiacy zaczynają zbieranie podpisów pod referendum. Trzeba zmienić prezydenta Łodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.