Facebook Google+ Twitter

Polonia Warszawa zagra z Widzewem Łódź w 6. kolejce Ekstraklasy

W piątkowy wieczór Widzew Łódź zagra z waleczną drużyną Czarnych Koszul. Będzie to mecz dwóch wyróżniających się zespołów polskiej ligi.

Stadion Polonii Warszawa http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kamiennapolonia.jpg&filetimestamp=20080604150140, Licencja- Creative Commons 3.0 / Fot. EnejsiHistoria meczów obydwu drużyn

Na przestrzeni ostatnich 10 lat były sezony, w których tylko jedna z drużyn grała w ekstraklasie. W ostatnich 8 meczach obydwu drużyn w sezonach 02/03, 03/04, 10/11, 11/12 z reguły spotkania kończyły się remisem, bądź zwycięstwem drużyny łódzkiej. Tylko raz Polonii udało się wyjść zwycięsko z konfrontacji z drużyną RTS. W sezonie 02/03 gola samobójczego strzelił były Polonista Maciej Szefren. Tym samym Czarne Koszule wygrały 1-0.

Najnowsze wieści z obydwu klubów

Polonia Warszawa po bardzo dobrym meczu z warszawską Legią ma trzy dni więcej na przygotowanie się do meczu z liderem ekstraklasy łódzkim Widzewem.
Drużyna z Łodzi miała okazję powiększyć przewagę nad stołeczną Legią do 4 punktów. Jednak trudny mecz z przeciwnikiem z Zabrza zakończył się wynikiem 1-1.

W obozie Polonistów nie panują najlepsze nastroje bowiem nowy właściciel
Ireneusz Król zalega z wypłaceniem pensji swoim zawodnikom. Pierwszą deklarację prezes Polonii złożył na przedligowym zgrupowaniu w Gutowie Małym. Obiecał, że do końca sierpnia płatności zostaną uregulowane. Nowym terminem był 10 września ale i ten nie został dotrzymany. Według Króla zaległości regulowane są zaliczkami. Problem ten jednak nie dotyczy pracowników administracji, czy sztabu szkoleniowego. Zawodnicy nie kryją irytacji i taka atmosfera może przełożyć się na piątkowy mecz z łódzkim Widzewem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Only Widzew
  • Only Widzew
  • 27.09.2012 11:02

To co zrobiła Pani Prezydent Łodzi woła o pomstę do nieba. Obiecany stadion nie powstanie! Widzewiacy zaczynają zbieranie podpisów pod referendum. Trzeba zmienić prezydenta Łodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.