Facebook Google+ Twitter

Połowa Polaków boi się ataku Rosji

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-16 13:11

Aż 50 procent Polaków obawia się, że w ciągu najbliższych kilku lat nasz kraj może zaatakować Rosja - wynika z badania Pentora opublikowanych na internetowych stronach tygodnika „Wprost".

Przeprowadzono je już po agresji na Gruzję. Ataku ze strony Rosji nie obawia się 38 procent Polaków. Zdania na ten temat nie ma 12 procent ankietowanych.

Prawie 40 procent Polaków uważa także, że największym wrogiem Polski jest Rosja. 57 procent jest zdania, że przywódcy Rosji powinni odpowiedzieć przed Międzynarodowym Trybunałem za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości dokonane w Czeczenii i w Gruzji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szeszenia i Gruzja to jest ziemia Rosji, cii Polacy niek uczą sie od nowa barany- Atak na Polskie to maja racje jak idą na zachód w odwrotną stronie te barany- Rosja morze z cielic rakiety na domy pałace tych Polityków i generałów Polskich.
Jak Polska zgodziła sie z Anglią i Hitlerem, zapłaciła za to, teraz od nowa a lud baran jak baran najwięcej garnkami mogą bić po ulicach, albo kule w łeb tym politykom po cichuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
-Europa nie wytrzyma bez wojenny 50 lat. . zawsze na słowian

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.