Facebook Google+ Twitter

Polowanie na PJN rozpoczęte. Cieszy mnie to

Taktyka przemilczania istnienia PJN przegrywa w starciu z prognozami wyborczymi. Od dwóch dni zmieniono taktykę.

Od dwóch dni obserwuję dość intensywny atak wymierzony w komitet wyborczy Polska Jest Najważniejsza. Może to oznaczać tylko jedno – prognozowany wynik
(Puls Wyborczy, Marcin Pallade najbardziej trafione wyniki w ostatnich wyborach prezydenckich), o którym wiedzą „władcy umysłów”. Oscyluje na teraz granicach 6 do 8 proc.

Co to oznacza? Przy takim wyniku klub PJN w nowym Sejmie będzie liczył od kilkunastu do 25 posłów. Wiąże się to ze zburzeniem przewidywanych i wyczekiwanych scenariuszy. Wszelkie przewidywania, co do układów koalicyjnych muszą zostać zweryfikowane. Do tego dochodzi kompromitacja sondażowni i wszelkiego rodzaju ekspertów politycznych.

Kiedy takie prawdziwe sondaże, do których mają dostęp partie i media dawały PJN wynik, który nie zapewniał miejsc w nowym parlamencie był spokój i tzw. przemilczanie. Po co uderzać w partię, która nie ma szans na wejście do parlamentu. Przed trzema dniami ukazała się prognoza, która właśnie wskazuje na wynik, który podałem wyżej.

Już wczoraj ze zdumieniem czytałem trzy lokalne wydania "Gazety Wyborczej", gdzie przez pryzmat kandydatów próbuje się przykleić jakąś łatkę naszej formacji.

Pan Fijałek z Gliwic, to człowiek związany z wieloma partiami i wyszkolony w rozbijaniu struktur. teraz dał się sfotografować na tle odrapanej brudnej klatki schodowej i twierdził, że to biuro PJN-u oskarżając jednocześnie działaczy ugrupowania o fałszowanie podpisów. Zachowanie irracjonalne, bo okręg Gliwicki rejestrował listy bez konieczności poparcia ich 5 tyś podpisów, bo mieliśmy już listy zarejestrowane w 32 okręgach. Jednak z tego materiału nie dało się zrobić artykułu, który całkowicie pogrąża PJN. Pan Fijałek znany jest z niekonwencjonalnych działań, a jego wypowiedzi łączą się z faktem braku poparcia przez PJN dla jego kandydatury w wyborach do Senatu.

We Wrocławiu ujawniono kandydata, który trzy lata temu w sposób haniebny pisał na swym prywatnym blogu o Lechu Kaczyńskim i Marku Edelmanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na pewno gdy PJN połączy się z Palikotem to dużo zyska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.