Facebook Google+ Twitter

Polsat nie transmitował dzisiejszych uroczystości

Oto nasze narodowe piekiełko. Nieważne uczucia. Ważne słupki i pieniądze.

Własnym oczom nie wierzyłem. Polsat nie transmitował dzisiejszych uroczystości pogrzebowych. W zasadzie nie wiem jak się do tego odnieść. Nie wiem jak to zrozumieć. Przeniesienie trumien ze zwłokami do archikatedry warszawskiej jest elementem, jest częścią pogrzebu. Niemniej ważną i istotną jak sam pogrzeb, który odbędzie się jutro.

Polsat oraz TV4 jakby nigdy nic wyświetlały w tym czasie filmy. Rozumiem to, że nadano transmisję z wyścigu Formuły 1 oraz inne programy poza godzinami, w których odbywały się uroczystości. Ale w trakcie trwania uroczystości pogrzebowych? Wtedy, gdy część Polski żegna parę prezydencką?

Nie pytajcie czy były reklamy, czy stosowano jakieś przerywniki. Nie wiem, bo całkiem przypadkowo, z czystej ciekawości, trafiłem na Polsat. Chciałem zobaczyć jak stacje transmitują uroczystości. I zaniemówiłem, zdębiałem widząc, co proponuje Polsat.

Ktoś coś przeoczył, nie podjął właściwej decyzji. Pytań jest mnóstwo. Ocena jedna - negatywna, bo o innej nie może być mowy. Nie chcę nawet szukać wytłumaczenia takiego postępowania, wpisuje się jednak ono w proroctwo przyszłego tygodnia. Ba, proroctwo przyszłych tygodni.

Czyżby był to manifest Polsatu. Czyżby w ten sposób manifestowano anse i swary. Nie chcę w to wierzyć. Nie chcę przyjmować do wiadomości. Świadczyłoby to o małostkowości tej stacji. Świadczyłoby o braku elementarnych zasad poczucia patriotyzmu. Tak patriotyzmu.

Bo w czymże innym jak m.in. nie w poszanowaniu głowy państwa objawiamy swe uczucia do ojczyzny, do kraju, demokracji i obywateli? Przez tydzień wszyscy bili się w piersi, ja też, za brak odpowiedniego szacunku. Wygłaszali przeprosiny i kajali się obiecując poprawę. I co? Ano nic. Wraca stare, wraca brzydkie, wraca populistyczne i modne.

Niedługo przyszło nam czekać na powrót wojenek, nietaktów i Polski szlacheckiej. Dumnej i wojowniczej. Z liberum veto i wszystkim, co współcześnie określamy jako poprawne stosunki międzyludzkie. Jako poprawność polityczną.

Mam nadzieję, że może jutro w Polsacie nie pomyślą tylko o pieniądzach. Może jutro z Krakowa obejrzymy stosowną transmisję.

Gore Panie. Gore. Czas majdan zwijać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

A ja trwam przy przekonaniu że trzeba skutecznie odsunąć różnych Kurskich i Dudów od ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Anno - a co ja mam powiedzieć? Jak mi wyciągną felietony anty...O matko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uff, co za ulga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ireneszu była transmisja w tv Polsat: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście ...bezpartyjni

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tego jeszcze nie słyszałam................bezpartyjny-"element szczególnie podejrzany".Gdzie mam się zapisać?,aby się oczyścić?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bezpartyjni to "element" szczególnie podejrzany i "politycznie" niepewny , dlatego z góry trzeba założyć że jest to "piąta kolumna" czyli TW organizacji PO. Jednym słowem nie wywiną się i zostaną w tej sprawie dokładnie sprawdzeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarku ....odbieram ten komunikat jako ..poparcie Pis-u i autoreklamę.
Ne zmyje jarzma "podejrzanego"....jestem bezpartyjna.No właśnie ,a co z tymi bezpartyjnymi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od poniedziałku od godziny 12.00 członkowie PiS mają wystawiać listy poparcia PiS w każdej miejscowości w Polsce , każdy obywatel może się podpisać i tym samym zmyć z siebie jarzmo "podejrzanego" , listy te posłużą równocześnie i z automatu jako dowód poparcia kandydata PiS na urząd prezydenta.
Nie ważne jaki on będzie - ważne że ma plan na Polskę jedynie słuszną i prawą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarek......ŻARTUJE...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.